Aktualności

JONIEC® z wyróżnieniem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017

18.12.2017

Firma JONIEC® już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronie laureatów wyróżnienia HOME ZONE Jakość i Niezawodność – edycja 2017. Tytułem tym nagrodzony został produkt: płytki dekoracyjne ILLIZI.

Projekt HOME ZONE Jakość i Niezawodność ma na celu promocję przedsiębiorstw, które oferują produkty nowoczesne, spełniające wymogi najwyższej funkcjonalności, estetyki i jakości. Laureaci projektu tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty są na pierwszym miejscu. Uroczysta gala projektu odbyła się 29.11.2017 r. w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W gali wzięli udział przedstawiciele nagrodzonych firm, znani architekci oraz przedstawiciele show-biznesu.

Firma JONIEC® po raz drugi została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2017 nagrodzone zostały płytki elewacyjne ILLIZI. Jury konkursu doceniło produkt, który idealnie dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze. Moda na pokrywanie ścian betonowymi płytkami o różnorodnym kształcie, fakturze i kolorze trwa od wielu lat i wciąż ma swoich zwolenników wśród architektów wnętrz. Innowacyjność płytek ILLIZI polega na zredukowanej grubości – dzięki temu płytka jest lżejsza i nie zabiera przestrzeni pomieszczenia, w którym jest zastosowana.

źródło i zdjęcia: Joniec

JONIEC® z wyróżnieniem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017

Firma powiązana:

Joniec

Telefon 18 332 55 38, 602 539 182
www.joniec.pl, www.ogrodzenia-joniec.pl, www.podmurowki.pl, www.joniec.eu
joniec@joniec.pl

Joniec
Zobacz produkty: