Aktualności

DAKO z nagrodą "Małopolski Dąb 2017"

12.12.2017

1 grudnia w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się finałowa gala Nagród Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan "Małopolski Dąb". Nagrody i wyróżnienia przyznano w kategoriach – "Przedsiębiorcy" oraz "Instytucje, organizacje, osobowość życia publicznego".

Wśród nagrodzonych znalazła się firma DAKO, która została nagrodzona w kategorii "Duże Przedsiębiorstwa", za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarczego Małopolski, promocję innowacyjności i wysokie standardy w biznesie.

Nagroda "Małopolski Dąb" jest przyznawana w kategoriach:

  • "Przedsiębiorcy" - przyznawana jest tym, którzy w sposób znaczący przyczynili się do rozwoju przedsiębiorczości, innowacyjności poprzez oferowanie wysokiego poziomu swoich produktów i usług oraz wyróżnili się prowadzeniem działalności gospodarczej zgodnie z prawem i normami rzetelnego postępowania w aktywności gospodarczej (dobrymi praktykami biznesowymi), budując kulturę polskiej przedsiębiorczości oraz tworząc jej najlepsze standardy.
  • "Instytucje, Organizacje, Osobowość Życia Publicznego" - założeniem jest uhonorowanie działań organizacji, instytucji lub osoby publicznej z województwa małopolskiego o znaczących osiągnięciach w tworzeniu przyjaznych warunków dla działalności gospodarczej, budowania dobrych standardów współpracy administracji z biznesem.

Nagrody i wyróżnienia przyznano w kategoriach – "Przedsiębiorcy" oraz "Instytucje, organizacje, osobowość życia publicznego"

Nagrodę "Małopolski Dąb" dla firmy DAKO odebrał osobiście podczas gali Prezes Jerzy Studziński. Statuetka jest symbolem historii, doświadczenia oraz mądrości i rozwagi, które pozwalają nagrodzonym rozwijać się mimo trudnych warunków rynkowych.

Wyróżnienie to wzmacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorcy, wyróżniającego się na tle innych poprzez działanie zgodne z prawem i normami rzetelnego postępowania, tworzenie najlepszych standardów biznesu oraz budowanie i rozwój kultury polskiej przedsiębiorczości.

źródło i zdjęcia: DAKO Sp. z o.o.

DAKO z nagrodą "Małopolski Dąb 2017"

Firma powiązana:

DAKO Sp. z o.o.

Telefon 18 449 28 00
www.dako.eu
biuro@dako.eu

DAKO Sp. z o.o.
Zobacz produkty: