Aktualności

COMAP otwiera swoją bibliotekę BIM

11.12.2017

COMAP właśnie otworzył swoją bibliotekę modeli BIM dla gamy podłączeń z rur wielowarstwowych: złączki zaprasowywane SkinPress oraz rury MultiSkin i BetaSkin. Wszystkie te modele są dostępne do pobrania za darmo na stronie COMAP.

Cyfrowe wsparcie profesjonalistów z branży budowlanej

Otwarcie biblioteki modeli COMAP BIM pokazuje, że firma stara się wspierać profesjonalistów również teraz, gdy Modelowanie Informacji o Budynku (Building Information Modelling, BIM) staje się coraz powszechniejsze. COMAP koncentruje się na jednej ze swoich najważniejszych grup produktów czyli produktów do instalacji z rur wielowarstwowych: złączki zaprasowywane SkinPress oraz rury wielowarstwowe MultiSkin i BetaSkin. Z czasem kolejne gamy produktów COMAP znajdą się w bibliotece BIM.

BIM to rozwiązanie dające różnorodne korzyści

Dzięki BIM można optymalizować każdy etap funkcjonowania budynku przy pomocy cyfrowych modeli znanych każdemu profesjonaliście w branży. Przykładowo, w projekcie BIM można wyjątkowo efektywnie konstruować instalacje wodne na etapie projektowania. To umożliwia zaplanowanie odpowiedniej przestrzeni między elementami struktury tak by dobrze przeprowadzić niezbędne segmenty instalacji.

źródło i zdjęcia: Comap

COMAP otwiera swoją bibliotekę BIM

Firma powiązana:

Comap

Telefon 22 679 00 25
www.comap.pl
comap@comap.pl

Comap
Zobacz produkty: