Aktualności

Konfigurator wzornictwa Gira

08.12.2017

Za pomocą konfiguratora wzornictwa Gira różnorodne rodzaje ramek programów stylistycznych Gira można zestawiać według życzenia z różnymi urządzeniami asortymentu Gira. Do wyboru jest 10 programów stylistycznych, ponad 50 rodzajów ramek i liczne urządzenia podtynkowe w różnych kolorach i z różnych materiałów.

Oprócz wyłączników i gniazd wtyczkowych można stosować również inteligentne urządzenia, jak Gira czujnik przyciskowy 3 i wideounifon natynkowy Gira. Konfigurator wzornictwa Gira można przywołać w Internecie i jest on dostępny jako bezpłatna aplikacja mobilna do iPhone i iPad.

Do smartfonów i tabletów z innymi systemami operacyjnymi do dyspozycji jest zoptymalizowana prezentacja internetowa. Dostępna od 1 listopada 2012 r. w Apple App Store wersja zawiera aktualne ceny katalogu 2012/2013, dodatkowo w menu konfiguracyjnym znajdują się teraz również międzynarodowe gniazda wtyczkowe. Ponadto w przyszłości użytkownicy otrzymają komunikat z informacją, gdy dostępna będzie nowa wersja aplikacji mobilnej – konfigurator wzornictwa Gira.

OTWÓRZ KONFIGURATOR WZORNICTWA

źródło i zdjęcia: Tema Przedstawicielstwo Gira

Konfigurator wzornictwa Gira

Firma powiązana:

Tema Przedstawicielstwo Gira

Telefon 22 878 03 51, 22 878 03 55
www.gira.pl
techniczny@tema.pl

Tema Przedstawicielstwo Gira
Zobacz produkty: