Aktualności

„Złote Godło” dla V70 Optimal Black

17.07.2012

Okno Vetrex V70 Optimal Black trafiło na rynek dokładnie rok temu – w lipcu 2011. W ciągu tego czasu stało się bestsellerem zdobywającym liczne nagrody. „Złote Godło” przyznane mu w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International 2012” w kategorii „QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości”, to najlepszy urodzinowy prezent.

Celem konkursu „Najwyższa Jakość Quality International 2012” jest promocja firm przywiązujących szczególną wagę do jakości swojej oferty. Vetrex od zawsze stawia na jakość i przed wprowadzeniem na rynek nowego produktu bada potrzeby konsumentów, poszukuje właściwych materiałów i opracowuje najwłaściwsze rozwiązania technologiczne. W efekcie, do sprzedaży trafiają produkty zaspokajające najwyższe wymagania – wyjaśnia Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

„Złote Godło” dla V70 Optimal Black. Okno V70 Optimal Black wyróżnia najwyższa jakość potwierdzona licznymi certyfikatami niezależnych jednostek badawczych, takich jak Instytut ift Rosenheim, Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej, czy Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Testy przeprowadzone w rodzimych placówkach dowodzą, że rozwiązanie doskonale sprawdzi się w polskich warunkach klimatycznych. Badania, którym poddane zostało V70 Optimal Black wykazały, że parametry tego produktu znacznie przewyższają branżowe standardy.

Okno charakteryzuje się m.in. wyjątkowo korzystnym współczynnikiem przenikalności ciepła U=0,9W/m2*K (co dla okna 5-komorowego, jednoskrzydłowego o wymiarach szer. 1230 mm i wys. 1480 mm jest prawdziwym ewenementem) oraz rekordowym stopniem szczelności na wodę opadową.

Badanie wykazało, że stolarka okienna w systemie V70 Optimal Black (badane okno trzyskrzydłowe ze słupkami stałymi, o wymiarach zewnętrznych ościeżnicy szer: 2400 mm x wys. 1600 mm) jest szczelna na wodę opadową przy ciśnieniu  1650 Pa (1,65 kN/m2). Wartość ta znacznie przekracza najwyższy wskaźnik na  podstawowej skali służącej do oznaczania tej właściwości – 9 A, gwarantujący szczelność na poziomie 600 Pa (0,6 kN/m2). Takie cechy zapewniają wieloletnią niezawodność rozwiązania. W związku z tym, okno V70 Optimal Black posiada aż 7-letnią gwarancję, co jest absolutnym rynkowym hitem.

Co więcej, V70 Optimal Black cechuje wyjątkowy design, odróżniający produkt od konkurencyjnych rozwiązań. O jego unikalności decyduje eleganckie okucie z powłoką galwaniczną w kolorze czarnym zapewniającą podwyższoną odporność na korozję. Ten z pozoru niewielki detal nadaje oknu niepowtarzalny charakter, podkreślający nowoczesność rozwiązania. Okno w standardzie dostępne jest w 11 kolorach, jednak można je zamówić w jednej z aż 44 oklein, oferowanych przez Vetrex.

„Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2012”, to dla V70 Optimal Black kolejna nagroda uzyskana w konkursie projakościowym. Okno to zostało już odznaczone w plebiscycie „Jakość Roku”, oraz zdobyło tytuł „Odkrycia Roku” w konkursie „Laur Klienta”. Wkładamy mnóstwo pracy w sukces naszych produktów, więc nagrody potwierdzające ich jakość sprawiają nam mnóstwo satysfakcji. V70 Optimal Black zaledwie w ciągu roku zawojowało rynek i stało się rozpoznawalnym produktem, co w branży okiennej jest naprawdę dużym dokonaniem. Jesteśmy pewni, że V70 Optimal Black, oprócz prestiżowych nagród, zagwarantuje nam uznanie szerokiej rzeszy klientów – podsumowuje Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex