Aktualności

TEAIS - profesjonalne rozwiązania dla budownictwa i przemysłu

05.12.2017

Działalność TEAIS ukierunkowana jest na produkcję specjalnych systemów dla budownictwa i przemysłu. W latach 80-tych firma rozpoczęła działalność i produkcję specjalnych produktów hydro izolacyjnych. Od tego momentu głównym pomysłem było wytwarzanie odpowiednich produktów rozwiązujących wiele problemów w budownictwie.

Trójmian produkt-system-rozwiązanie jest centralnym punktem, który stał się czynnikiem rosnącego prestiżu swoich produktów, rozpoznawanych zawsze z powodu wysokiej jakości i wydajności. Na przestrzeni tych lat zadowolenie i uznanie naszych klientów napędzały wzrost firmy. Obecnie jest ona rozpoznawalną marką, z której powinniśmy być dumni. Dostarczając rozwiązania pozwalające klientom osiągnąć pełne zadowolenie jest powodem do kontynuowania współpracy z naszymi partnerami.

Od momentu powstania TEAIS zawsze ma wśród swoich priorytetów internacjonalizację firmy związaną ze strategią wzrostu zyskowności. Obecnie firma jest reprezentowana w wielu krajach Europy, Ameryki, Afryki i Azji z umowami komercyjnymi lub transferem technologii, które funkcjonują już od dziesięcioleci. Jest to jedna z misji, która powoduje podejmowanie szczególnego codziennego wysiłku, w świecie coraz większej globalizacji oraz szerszych relacjach.

źródło i zdjęcia:  Phoenix Distribution

TEAIS - profesjonalne rozwiązania dla budownictwa i przemysłu
Zobacz produkty: