Aktualności

ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

16.07.2012

ATLAS, we współpracy z warszawską Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, uruchamiają nowy kierunek studiów podyplomowych w ramach Akademii Sprzedaży i Marketingu SWPS i ATLASA.

 ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

Autorami programu są dr Grażyna Wąsowicz-Kiryło, psycholog ekonomiczny oraz Henryk Siodmok, doktor nauk ekonomicznych, prezes GRUPY ATLAS.

Wspólne przedsięwzięcie jest unikatowym połączeniem teorii z praktyką w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą. Studium powstało z myślą o aktualnych lub przyszłych pracownikach obu działów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i wzmocnić własną pozycję na wymagającym rynku pracy.

- Sprzedaż stanowi kluczowy proces warunkujący funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pomimo swojego znaczenia, zagadnienia te nie są praktycznie przedmiotem kształcenia akademickiego, podobnie jak zagadnienia współpracy i współdziałania sprzedaży z marketingiem. W efekcie, pracownicy wypracowują swoje umiejętności w praktyce, nierzadko ucząc się na własnych błędach. Paradoksem jest, że sprzedaż, jedyny kanał przychodów dla firmy, jest przedmiotem ograniczonego kształcenia, natomiast szeroko traktuje się temat wydatków/kosztów. Uznaliśmy, razem z SWPS, że warto to zmienić. ATLAS wychodząc z tą inicjatywą daje wyraz trosce o efektywność procesów gospodarczych w Polsce. Jest to postawa godna lidera rynkowego. Wpisuje się to w politykę odpowiedzialności społecznej i jest pożyteczne wizerunkowo – wyjaśnia prezes Siodmok.

Oprócz prezesa Grupy, ze strony ATLASA zajęcia poprowadzi także Krzysztof Ogórek, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Słuchacze będą mieli również okazję skonfrontować dotychczas zdobytą wiedzę z doświadczeniami innych praktyków biznesu, zaproszonych do współpracy przez ATLASA i SWPS. Zapisy już trwają. Zajęcia rozpoczną się w październiku br.

Źródło: ATLAS

Więcej

 

ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: