Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-07-16

ATLAS, we współpracy z warszawską Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, uruchamiają nowy kierunek studiów podyplomowych w ramach Akademii Sprzedaży i Marketingu SWPS i ATLASA.

 ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

Autorami programu są dr Grażyna Wąsowicz-Kiryło, psycholog ekonomiczny oraz Henryk Siodmok, doktor nauk ekonomicznych, prezes GRUPY ATLAS.

Wspólne przedsięwzięcie jest unikatowym połączeniem teorii z praktyką w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą. Studium powstało z myślą o aktualnych lub przyszłych pracownikach obu działów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i wzmocnić własną pozycję na wymagającym rynku pracy.

- Sprzedaż stanowi kluczowy proces warunkujący funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pomimo swojego znaczenia, zagadnienia te nie są praktycznie przedmiotem kształcenia akademickiego, podobnie jak zagadnienia współpracy i współdziałania sprzedaży z marketingiem. W efekcie, pracownicy wypracowują swoje umiejętności w praktyce, nierzadko ucząc się na własnych błędach. Paradoksem jest, że sprzedaż, jedyny kanał przychodów dla firmy, jest przedmiotem ograniczonego kształcenia, natomiast szeroko traktuje się temat wydatków/kosztów. Uznaliśmy, razem z SWPS, że warto to zmienić. ATLAS wychodząc z tą inicjatywą daje wyraz trosce o efektywność procesów gospodarczych w Polsce. Jest to postawa godna lidera rynkowego. Wpisuje się to w politykę odpowiedzialności społecznej i jest pożyteczne wizerunkowo – wyjaśnia prezes Siodmok.

Oprócz prezesa Grupy, ze strony ATLASA zajęcia poprowadzi także Krzysztof Ogórek, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Słuchacze będą mieli również okazję skonfrontować dotychczas zdobytą wiedzę z doświadczeniami innych praktyków biznesu, zaproszonych do współpracy przez ATLASA i SWPS. Zapisy już trwają. Zajęcia rozpoczną się w październiku br.

Źródło: ATLAS

Więcej

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny