Aktualności

Złoty Laur Konsumenta dla urządzeń AGD do zabudowy marki WHIRLPOOL

16.07.2012

W tym roku marka Whirlpool została nagrodzone najwyższym wyróżnieniem jakim jest: zajęcie I miejsca w plebiscycie Laur Konsumenta i zdobycie Złotego Laura Konsumenta 2012 dla URZĄDZEŃ DO ZABUDOWY. Dodatkowo w kategoriach: chłodziarko-zamrażarki, pralki i suszarki oraz zmywarki  Whirlpool zdobył brązowy Laur Konsumenta 2012, zaś pralka Whirlpool 6 SENSE Colours została uznana za „Odkrycie Roku 2012”.

"Laur Konsumenta" to ogólnopolski sondaż, który pokazuje producentom jaki produkt cieszy się największym uznaniem wśród konsumentów. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Laur Konsumenta to  potwierdzenie dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, forma jego zbiorowej rekomendacji.

Z tego też względu producenci, a wśród nich także Whirlpool, tak szczególnie cenią sobie te odznaczenie. Wśród wielu wyjątkowych urządzeń do zabudowy, które docenili polscy konsumenci, na pewno warto wyróżnić najnowszą BIAŁĄ SERIĘ kuchennego sprzętu AGD. Urządzenia białej serii Whirlpool charakteryzuje nie tylko niezwykły design lecz także doskonałe rozwiązania technologiczne.

Nowy okap dekoracyjny OMEGA białej serii Whirlpool łączy funkcjonalność z wyrafinowaną estetyką, tworząc niezwykle atrakcyjny przedmiot. Ogromna siła jaką wkłada w przepływ powietrza idzie w parze z niezwykle cichą pracą. Biały Piekarnik z linii wzorniczej AMBIENT można z łatwością wyczyścić dzięki systemowi katalizy. Po każdym pieczeniu wystarczy uaktywnić cykl automatycznego czyszczenia.

Piekarnik zostaje rozgrzany do temperatury 220°C-250°C. Dzięki zamontowanym specjalnym panelom katalitycznym, tłuszcz zgromadzony podczas pieczenia zostaje utleniony. Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z linii AMBIENT wyposażona jest w funkcje szybkiego rozmrażania (Jet Defrost) i szybkiego podgrzewania (Jet Start) oraz w wyjątkową funkcję Crisp.

Umożliwia ona przygotowanie chrupiących i idealnie upieczonych potraw bez użycia oleju w zaledwie kilka minut. Płyta gazowa ze szklaną powierzchnią to przykład najwyższej klasy wzornictwa. Tworzy doskonały komplet z piekarnikami, a zarazem wytworny, samodzielny element wystroju wnętrza. Dzięki specjalnemu palnikowi pod naczynie typu WOK kuchnia azjatycka nie będzie miała przed użytkownikiem żadnych tajemnic.

Otwierany na bok, wykończony pięknym białym szkłem piekarnik GLAMOUR został nagrodzony prestiżową nagrodą iF Product Design 2011. Wśród wielu wyjątkowych funkcji dostępnych w tym modelu warto wyróżnić kolorowy wyświetlacz i dotykowy panel sterowania, w którym dostępna jest elektroniczna książka kucharska i współdziałająca z nią inteligentna technologia Szósty Zmysł. Dostosowuje ona odpowiedni sposób i czas pieczenia do przygotowanych potraw. Oszczędza nasz czas i gwarantuje zawsze idealne efekty.

Złoty Laur Konsumenta dla urządzeń AGD do zabudowy marki WHIRLPOOL – jest wyjątkowo cenny dla firmy Whirlpool, gdyż przyznawana jest bezpośrednio przez Klientów, których opinia jest dla firmy najważniejsza.

Źródło: Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool