Aktualności

Zaprojektuj strop w kilka chwil – premiera Programu SMART

10.07.2012

Firma KONBET stworzyła innowacyjną nakładkę na programy typu CAD,  który ma za zadanie przyspieszyć i ułatwić projektowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART przy równoczesnym zachowaniu założeń producenta.

Dzięki synchronizacji aplikacji z  programami do projektowania na platformy AutoCAD i ZWCAD, wrysowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART w projekt zabierze tylko kilka minut. Używając Programu SMART będzie można projektować w prosty i szybki sposób przy wysokim komforcie pracy, uzyskanym za pomocą intuicyjnych rozwiązań

Stworzyliśmy Program SMART z myślą o projektantach, którzy cenią sobie proste rozwiązania oszczędzające czas pracy – mówi Artur Kisiołek, Prezes Zarządu firmy KONBET Sp. z o.o. Sp. k.. –  Program SMART to nakładka na popularne  programy do projektowania na platformę AutoCAD i ZwCAD, ułatwiający proces projektowania i redukujący do minimum możliwość wystąpienia błędów.

Program SMART  zawiera szeroką gamę narzędzi usprawniających i ułatwiających pracę projektanta. Za jego pomocą można nie tylko łatwo wprojektować Lekki Strop Panelowy SMART, ale także w tym samym czasie wygenerować kosztorys prac do arkusza Excel oraz zestawienie użytych płyt. Istnieje również możliwość numerowania płyt, co jeszcze bardziej ułatwi montaż stropu na budowie.

Aplikacja firmy KONBET pozwala także m.in. na: kontrolę minimalnej i maksymalnej długości płyt, ich numerację, wrysowywanie otworów bocznych oraz daje możliwość porównania różnych wariantów rozkłady płyt. Nakładka na programy AutoCAD i ZwCAD będzie dostępna do ściągnięcia na stronie firmy KONBET. Zaprojektuj strop w kilka chwil – premiera Programu SMART, więcej informacji o programie znajduje się tutaj: http://www.stropsmart.pl/

Źródło: Konbet

Więcej

Zaprojektuj strop w kilka chwil – premiera Programu SMART

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: