Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

Konbet: System porównujący stropy online w nowej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2017-11-14

Portal STROPY.PL – pierwszy w Polsce system bezpłatnej wyceny oraz porównania stropów online – jest już dostępny w nowej odsłonie. To nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale także ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności, dzięki którym jeszcze szybciej porównamy stropy. Dzięki fachowej pomocy wybierzemy ten najlepszy dla konkretnej inwestycji.

STROPY.PL to odpowiedź na rosnące wymagania współczesnego inwestora, który coraz częściej woli szybko porównać produkty w Internecie i skorzystać z pomocy zaufanego doradcy w konkretnej dziedzinie. Następnie chce jak najszybciej wycenić wybrany produkt online. System daje możliwość porównania wszystkich stopów w jednym miejscu. Aby znaleźć rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jedyne czego potrzebujemy, to odrobina czasu oraz urządzenie z dostępem do Internetu.

Wybór stropu w trzech krokach

Na łamach serwisu znajdziemy przede wszystkim szczegółowy opis i rozbudowaną specyfikację poszczególnych systemów stropowych. Od teraz na stronie głównej dostępne są trzy zakładki: POZNAJ STROP, WYBIERZ STROP, WYCEŃ STROP. Na podstronie POZNAJ STROP znajdziesz najważniejsze informacje na temat różnych rodzajów stropów. WYBIERZ STROP to kompleksowe zestawienie wszystkich istniejących rozwiązań. W wyborze odpowiedniego systemu stropowego pomoże dostępna na stronie Tabela porównawcza, w której poszczególne rodzaje stropów zostały skategoryzowane i ocenione w pięciopunktowej skali – im więcej punktów (maksymalnie 5), tym strop charakteryzuje się lepszymi parametrami w danej kategorii.

Zaufaj doradcy

STROPY.pl daje także możliwość porozmawiania online z doradcą. Jeśli mamy wątpliwości jaki strop wybrać, wystarczy po prostu o to zapytać. Strop jest jednym z ważniejszym elementów domu, dlatego jego wybór jest bardzo istotny. Zaufajmy fachowym doradcom, a nie przypadkowi.

Błyskawiczna wycena online

Po wyborze produktu spełniającego nasze oczekiwania  możemy przejść do WYCENY STROPU. Portal STROPY.PL oferuje bezpłatną wycenę poprzez stronę WWW. Wystarczy wysłać zapytanie poprzez prosty formularz i poczekać na odpowiedź.

Kompleksowa obsługa

STROPY.PL to jedyna strona, która umożliwia obsługę realizacji zamówienia stropu całkowicie online. Cały proces wyboru i zamówienia odbywa się poprzez stronę WWW. Na nowej stronie w celu uzyskania dodatkowych informacji i szybszej realizacji zamówienia można skorzystać również z funkcji czata i porozmawiać z doradcą w trybie online. 

Jedną z nowości STROPY.PL jest także zakładka Projekty, w której znajdziemy gotowe projekty nowoczesnych domów, zawierając opisywane i oferowane w serwisie systemy stropowe. Projekty przygotowane są przez wydawcę katalogów projektowych, firmę Archeton.

Oprócz rozbudowanej wiedzy na temat systemów stopowych nie brakuje również najważniejszych informacji  i aktualności z branży budowlanej. Portal STROPY.PL dostępny jest zarówno z poziomu przeglądarek na komputerach, jak i urządzeń mobilnych.

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny