Aktualności

RoadShow ROCKWOOL-a szkoli i edukuje

06.07.2012

Pierwsza tura ROCKWOOL RoadShow za nami, a już szykuje się kolejna edycja. 9 lipca czerwony Mobilne Centrum Szkoleniowe ruszy edukować kolejne rzesze fachowców. ROCKWOOL od kwietnia w niecodziennej formie profesjonalnie szkoli i prezentuje swoje produkty. Już ponad 360 wykonawców uzyskało certyfikaty w zakresie ocieplania skalną wełną mineralną.

ROCKWOOL RoadShow jest spektakularną prezentacją – ma niepowtarzalny i praktyczny charakter. Podczas pokazów izolacji ścian zewnętrznych prowadzonych przez Doradców Technicznych ROCKWOOL, uczestnicy mogą sami ocenić produkt i zweryfikować fakty dotyczące skalnej wełny mineralnej. Firma odwiedziła do tej pory 15 miast – od Zielonej Góry po Suwałki. Szkolenia zostały przeprowadzone w aż 31 miejscach (w marketach budowlanych, składach i hurtowniach budowlanych). W tym czasie Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL odwiedziło około 1500 osób.

Podczas wiosennej odsłony RoadShow można było zobaczyć prezentacje właściwości skalnej wełny mineralnej jak również samemu wykonać izolację ściany zewnętrznej. Dodatkowo szkolenie kompleksowo poruszało zagadnienia dotyczące wykonania izolacji ścian zewnętrznych, poddaszy użytkowych i podłóg pływających. ROCKWOOL postawił także na szeroką interakcję – doradzał indywidualnie i zatroszczył się o rodziny z dziećmi, gwarantując także najmłodszym możliwość miłego spędzenia czasu.

– Zawsze cenię firmy, które rzetelnie prezentują możliwości swoich produktów – mówi jeden z uczestników szkolenia – Dobrze, że firma nie boi się stanąć twarzą w twarz z klientem i potrafi ciekawie pokazać, czym charakteryzują się jej produkty. Dla mnie to nie tylko możliwość poznania dobrych materiałów, ale także gwarancja, że mam do czynienia z profesjonalistami. Takie działanie jak RoadShow pokazuje kulturę firmy i to, jak traktuje swoich klientów.

Z doświadczenia wiem, że udział w takich akcjach to cenne doświadczenie dla fachowca. Firmę ROCKWOOL znam i cenię, więc wiedziałem, że mogę liczyć na wysoką jakość prezentacji. Ale przyznam szczerze, że najbardziej spodobało mi się to, że mogę zabrać ze sobą moją sześcioletnią córeczkę, która świetnie spędziła czas – podkreśla wykonawca z Białegostoku.

Kolejna odsłona ROCKWOOL RoadShow wzbogaci się o nowy element: szkolenie z nowego systemu ECOROCK FF - pierwszego w Polsce kompletnego systemu ociepleń ścian zewnętrznych pochodzącego od jednego producenta. Podczas prezentacji będzie można dowiedzieć się na temat szczegółów technicznych systemu, jak również wykonać samemu elewację ściany.

ECOROCK FF daje możliwość realizacji wszystkich, nawet najśmielszych pomysłów w tworzeniu elewacji wymarzonego domu i mamy zamiar pokazać to podczas kolejnych spotkań – mówi Andrzej Taradyś, Doradca techniczny ROCKWOOL Polska. ROCKWOOL RoadShow zaczyna kolejną objazdową edycję szkoleń 9 lipca w Rzeszowie.

Objedzie niemal całą Polskę - Mobilne Centrum Szkoleniowe będzie można odwiedzić w siedzibach wybranych partnerów handlowych firmy (np. Leroy Merlin, Obi, Castoramie, ale także w wielu hurtowniach i składach budowlanych. RoadShow ROCKWOOL-a szkoli i edukuje. Do połowy września ROCKWOOL zawita między innymi do Krakowa, Lublina, Torunia, Warszawy, Łodzi, Kielc, Wrocławia, Bielsko-Białej i Sosnowca. Szczegółowe informacje, harmonogram szkoleń oraz formularz zapisu na szkolenia znaleźć można na stronie www.rockwool.pl/roadshow.

Źródło: Rockwool

Więcej

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL