Aktualności

Aktualności firmy ELWIZ

06.07.2012

Dzięki uprzejmości Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. oddział GLASSOLUTIONS, firma Elwiz S.A. przystępuje do oznaczania swoich okien etykietami z podaną klasą energetyczną produktu zgodnie z zasadami opracowanymi przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska.

Aktualności firmy ELWIZ

Pierwsze okna z etykietą klasy energetycznej zostaną wyprodukowane w związku z uczestnictwem firmy Elwiz w realizacji inwestycji, która może okazać się wydarzeniem budowlanym roku. Okna Elwiz energio passiv® zostaną zamontowane w pierwszym w Polsce budynku szkolnym o pasywnej charakterystyce energetycznej!

link : http://wartowiedziec.org/index.php/edukacja/zarzadzanie/6701-gminna-pereka-pierwsza-w-polsce-szkoa-pasywna

Z punktu widzenia rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego jest to zadanie inwestycyjne równie ważne i ambitne jak budowa przez Towarzystwo Ziemskie Sp. z o. o samowystarczalnego energetycznie osiedla mieszkaniowego w Gdańsku.

Firma Elwiz będzie informować na stronach najlepszych branżowych serwisów internetowych, miesięczników i ekranach telewizorów o postępie robót montażowych, przy okazji prezentując wyniki specjalnych obiektowych badań okien Elwiz wykonywanych przez notyfikowane Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej, (nr not. 2189), potwierdzających ich najwyższe parametry w zakresie przenikalności cieplnej oraz certyfikaty jakości cieplnej produktów i montażu pochodzące z Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt.

Dodatkowo wraz ze swoim Partnerem ( Roto Frank ) firma Elwiz  przygotowuje szkolenie handlowe dla naszej sieci Elwiz energeto oraz lojalnych Partnerów z zagranicy.

Temat szkolenia - "Rotomania w sieci Elwiz energeto" - możliwe, że szkolenie i formuła zostanie rozszerzona.

Miejsce szkolenia : Warszawa

Standard okna energio passiv® od dnia 24.07.2012:

  • system : Elwiz energio passiv® - na bazie energeto 8000® - Aluplast (Okna Elwiz energio passiv® - rozwiązanie  technologiczne Elwiz S.A. chronione zgłoszeniem patentowym nr   P.396141 ) 

  • szklenie : 4/SWS18Ar/4/SWS18Ar/4 U= 0,5 : g = 50%, kolor ciepłej ramki : czarny - dostawca : Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. oddział  GLASSOLUTIONS .

  • okucie : Roto NT Designo

  • uszczelka : wciągana ręcznie o zwiększonej grubości i specjalnej budowie.

Źródło: Elwiz

Więcej

Firma powiązana:

Elwiz S.A.

Telefon 68 327 35 10
www.elwiz.eu
elwiz@elwiz.eu

Elwiz S.A.