Aktualności

Koncertowy lipiec. Będzie Nice!

05.07.2012

W lipcu czekają nas trzy koncerty w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy. Złote Przeboje” organizowanego przez Radio Złote Przeboje i Prestige MJM, a sponsorowanego przez lidera w automatyce dla domu – firmę Nice Polska w ramach projektu „The Nice Music Stars”. Dla polskich fanów zaśpiewają i zagrają: Elton John, Guns N' Roses oraz Bryan Adams!

Koncertowy lipiec. Będzie Nice!

Pierwszy koncert odbędzie się już 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Wystąpi na nim światowej sławy brytyjski piosenkarz i kompozytor – Elton John. Organizatorzy koncertu mają niełatwe zadanie do spełnienia, gdyż gwiazda ma wiele specyficznych wymagań związanych z przygotowaniem koncertu, a niektóre życzenia są naprawdę nietypowe.

W pomieszczeniach przygotowanych dla piosenkarza muszą znaleźć się m. in. dwumetrowe palmy lub fikusy (żywe – w żadnym wypadku nie plastikowe!). Poza tym artysta, zażyczył sobie między innymi kilka wazonów, w których ma być umieszczonych od 9 do 16 czerwonych i białych róż.

Tuż po koncercie Eltona Johna, 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku, publiczność rozgrzeje amerykański zespół hardrockowy Guns N'Roses. Po ostatnim koncercie w Polsce muzycy wspominali go szczególnie mile. Fani przygotowali im wówczas niespodziankę – zarzucili scenę... różami. W tym roku mają ponownie ambitny plan i na powitanie chcą zaskoczyć swoich ulubieńców ogromną flagą o wymiarach 7x10 m z napisem: „Welcome back to Poland G n’R. Rybnik 2012”.

Ostatni koncert z cyklu będzie miał miejsce 26 lipca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie na scenie pojawi się Bryan Adams. Kanadyjski piosenkarz dotrzymał słowa danego fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na swoją kolejną wizytę w Polsce. Koncert odbędzie się pod szyldem POZnań dla Ziemi.

Wszyscy zainteresowani nadal mają szansę zobaczyć największe gwiazdy na żywo -  w puli dostępne są jeszcze bilety na wszystkie wydarzenia.

Źródło: Nice

Więcej

 

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska