Aktualności

Drzwi Triton – idealne rozwiązanie do mieszkań i nie tylko!

05.07.2012

Odpowiednio dobrane drzwi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej zapewniają nam komfort użytkowania, ciszę i bezpieczeństwo. Doskonałym przykładem drzwi spełniających te kryteria są drzwi Triton marki Stolbud Włoszczowa, których klasyczny, elegancki wygląd łączy się z bardzo dobrą ochroną akustyczną, antywłamaniową oraz ochroną przed ogniem i dymem.

Stabilna konstrukcja! Wejściowe drzwi wewnętrzne Triton firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) oparte są na solidnej konstrukcji z drewna dębowego, wypełnionej specjalnym wielowarstwowym wkładem wewnętrznym.  Skrzydła wykończone są obustronnie wysokiej jakości płytą HDF. Grubość skrzydła wynosi 57 mm. Ościeżnica w drzwiach Triton wykonana jest z drewna dębowego i oklejona  płytą HDF, która podwyższa parametry wytrzymałościowe futryny. Dodatkowo istnieje możliwość poszerzenia ościeżnicy na szerokość muru.

Estetykę drzwi podkreślają różne rodzaje wykończeń w szerokiej gamie kolorystycznej – od fornirów naturalnych i modyfikowanych, poprzez okleiny: lamisoft, mikroflex, pvc,  kończąc na malowaniu w kolorach wg palety RAL. Trwałość i bezpieczeństwo przede wszystkim!

Kolekcja Triton charakteryzuje się wysokimi parametrami antywłamaniowymi (kl. 3), akustycznymi (Rw= 42 dB), ognioodpornymi (EI 45) oraz dymoszczelnymi (S 30). Zamek wielopunktowy kl. 4, listwa antywyważeniowa z 5 bolcami przeciwwyważeniowymi oraz 4 komplety zawias dwutrzpieniowych z pewnością pozwolą czuć się bezpiecznie.

Dzięki wyposażeniu ościeżnicy m.in. w uszczelki: pęczniejącą i dymoszczelną, drzwi stanowią skuteczną ochronę przed pożarem oraz szkodliwymi substancjami wytwarzającymi się podczas spalania. Wysokie parametry izolacyjności akustycznej (Rw = 42 dB), sprawiają, że drzwi Triton świetnie sprawdzają się w blokach, wieżowcach, hotelach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach biurowych, w których ważna jest niczym niezakłócana cisza.

Drzwi Triton – idealne rozwiązanie do mieszkań i nie tylko! Warto nadmienić, że drzwi Triton firmy Stolbud Włoszczowa S.A. zostały ostatnio wyróżnione w Programie VIP Innowacyjna Stolarka 2012  w kategorii „Innowacyjne drzwi wejściowe”. Nagradzano produkty o wysokim standardzie – solidne, trwałe, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Tritony pod każdym względem spełniają te kryteria, to dobre i bezpieczne drzwi na które warto zwrócić uwagę.

Źródło: Stolbud Włoszczowa

Więcej

Firma powiązana:

Stolbud Włoszczowa

Telefon 41 388 23 50
www.stolbud.pl
wloszczowa@stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa