Aktualności

Szprosy firmy Łukplast

03.10.2017

Szczebliny, zwane też szprosami, to listwy dzielące skrzydło okienne lub drzwiowe na mniejsze pola, tzw. kwatery. Dzielą one szybę na mniejsze części, a także zwiększają sztywność okna.

Szczebliny, zwane też szprosami, to listwy dzielące skrzydło okienne lub drzwiowe na mniejsze pola, tzw. kwateryWewnątrzszybowe

Wykonane z aluminium, umieszczane są wewnątrz zespolenia szybowego. Posiadamy w naszej ofercie szprosy o szerokości: 8 mm, 18 mm, 26 mm, 45 mm. Stanowią element szyby i stosowane są w celach dekoracyjnych. Dostosowane do kolorystyki okna. Główną cechą takiego rozwiązania jest łatwość mycia powierzchni szklanej.

Naklejane

Umieszcza się bezpośrednio na szybie. Umożliwia to naklejanie lub wymianę szprosów podczas użytkowania okien. Posiadamy w ofercie szprosy o szerokości: 26 mm, 36 mm, 46 mm, 66 mm. Kolory szprosów są zgodne z kolorami okien z PCV.

Wiedeńskie

Imitują oddzielne pakiety szybowe z aluminiową ramką wewnątrz pakietu szybowego. Ramka dzieli szybę zgodnie z podziałem, jaki tworzą elementy drewniane, które naklejane są na szybę z obydwu stron.

źródło i zdjęcia: Łukplast

Firma powiązana:

Łukplast

Telefon 25 798 37 76
www.lukplast.pl
lukplast@lukplast.pl

Łukplast