Aktualności

Nowy Dyrektor Operacyjny w DLH Poland

02.07.2012

Z dniem 1 lipca 2012r. stanowisko Dyrektora Operacyjnego na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w firmie DLH Poland obejmuje Piotr Piechota. Do jego zadań będzie należało planowanie, wdrażanie i kontrola działań z zakresu polityki handlowej, marketingowej i personalnej punktów sprzedażowych DLH na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

 Nowy Dyrektor Operacyjny w DLH Poland

Piotr Piechota jest związany z firmą DLH Poland od  ponad pięciu lat. Praca na stanowisku Szefa Kontroli Wewnętrznej na Europę Środkowo-Wschodnią pozwoliła mu dogłębnie poznać działalność operacyjną firmy. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania oraz dyplom MBA Dominican University of Chicago. 

Na stanowisku Dyrektora Operacyjnego na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią będzie w całości odpowiedzialny za funkcjonowanie i działalność wszystkich punktów sprzedażowych na tym terenie. W zakres jego obowiązków będzie wchodziło kształtowanie, wdrażanie i monitoring polityki handlowej oraz personalnej, nadzór nad działaniami marketingowymi, logistycznymi, jak również audyt wewnętrzny w obszarach: operacyjnym, finansowym, personalnym i proceduralnym.

Nowe stanowisko zostało stworzone w odpowiedzi na poszerzenie zakresu działań Grupy DLH na rosyjski rynek. W związku ze zmianami organizacyjnymi Zarząd firmy postanowił skonsolidować kontrolę i odpowiedzialność za funkcjonowanie punktów sprzedaży na terenie Polski i Europy Środkowo – Wschodniej. Centralizacja zarządzania posłuży optymalizacji działań firmy w regionie. 

- Centralizacja zarządzania licznymi oddziałami regionu CEE posłuży optymalizacji polityki marketingowej i handlowej w całej Grupie. Pozwoli na lepszą alokację zasobów, kontrolę kosztów, szybsze reagowanie na potrzeby rynku, a tym samym umocnienie silnej pozycji DLH na terenie Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji. Synergia działań da nam również pewne podstawy do dalszego rozwoju – mówi Piotr Piechota, nowy Dyrektor Operacyjny na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w firmie DLH Poland.

Źródło: DLH Poland

Więcej