Aktualności

Mistrzowie Izolacji ISOVER – start 6. edycji

20.10.2017

W październiku br. rozpoczęła się 6. już edycja programu "Mistrzowie Izolacji" adresowanego do wykonawców marki ISOVER. Z okazji 25-lecia ISOVER każdy uczestnik, który zdobędzie 2000 punktów otrzyma nagrodę o wartości 2500 zł brutto: wyjazd na rafting z ISOVER lub nagroda rzeczowa do wyboru. Punkty te nie są blokowane i uczestnik może równocześnie wykorzystać je na jedną ze stu nagród rzeczowych w programie.

W październiku br. rozpoczęła się 6. już edycja programu "Mistrzowie Izolacji"

6. edycja programu rozpoczęła się 1 października 2017 i potrwa do 30 września 2018. Aby wziąć udział w programie, wystarczy zarejestrować się na stronie www.mistrzowieizolacji.pl i dokonać zakupu jednego z produktów objętych programem: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario®, Renover. Wysyłając etykiety z produktów premiowanych, wykonawcy otrzymują punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody. Zasady zbierania punktów są proste. Za każdy zakup produktu jest jeden punkt.  30 października na stronie programu zostanie udostępniony nowy katalog nagród, w którym będzie można znaleźć 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt AGD, sport, cztery kółka, premium, praca. W kategorii praca czeka aż 40 atrakcyjnych nagród oraz bony na paletę wełny Super-Mata Plus oraz folię Vario® XtraSafe.

Już 1 października został ogłoszony ranking półfinałowy z nagrodami w kategorii praca, takimi jak bon na paletę Super-Maty Plus, bon na rolkę folii XtraSafe czy nóż lub łata do cięcia wełny. Łącznie w rankingu, który potrwa do końca marca 2018 r., zostanie nagrodzonych 40 wykonawców.

Twarzami tegorocznej edycji są właściciele firm wykonawczych, którzy wygrali konkurs fotograficzny "Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji", organizowany na początku roku – Ireneusz Sabat, właściciel firmy URB SABAT i Łukasz Ziętal, właściciel firmy BudEsco. W styczniu 2018 r. po raz kolejny zostanie uruchomiony konkurs na twarz programu, który potrwa do marca 2018. Wyłonieni laureaci będą reprezentować Mistrzów Izolacji ISOVER podczas trwania 7. edycji programu.

Dodatkową korzyścią z udziału w programie jest możliwość wsparcia wybranej organizacji pozarządowej. W piątej edycji Mistrzowie Izolacji wspólnie z pracownikami ISOVER zrealizowali marzenie podopiecznej Fundacji Mam Marzenie – sześcioletniej Wiktorii, chorej na białaczkę, której przekazali domek pełen ciepła.  

Więcej szczegółów: www.mistrzowieizolacji.pl

źródło i zdjęcia: Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska