Aktualności

Vetrex uhonorowany Laurem Klienta

28.06.2012

Vetrex, producent stolarki okiennej klasy Premium, od lat z powodzeniem startuje w licznych plebiscytach branżowych i inicjatywach projakościowych. Tym razem, firma została oceniona przez najsurowszych sędziów – klientów i zdobyła nagrodę „Srebrny Laur Klienta”.

„Laur Klienta” to ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych i najlepszych produktów w swojej kategorii. Plebiscyt pozwala wskazać prawdziwych liderów rynku - firmy o wyrazistym wizerunku, oferujące produkty, które zaspokajają wymagania klientów i są ich zdaniem godne polecenia.

Laureaci konkursu wybierani są w drodze głosowania przeprowadzonego wśród konsumentów. Respondenci udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące produktów podczas badania telefonicznego, głosowania na stronach internetowych oraz w trakcie bezpośrednich wywiadów przeprowadzonych w kluczowych punktach miast i centrach handlowych na terenie całego kraju. Każda grupa badanych liczy co najmniej 800 respondentów, co gwarantuje reprezentacyjność uzyskanego wyniku. 

Do tej pory byliśmy oceniani przez branżowych ekspertów i naukowe instytuty badawcze, przyznające certyfikaty jakości według uznawanych na całym świecie norm. Tym razem postanowiliśmy się przekonać co sądzą o naszych produktach Ci, którzy faktycznie z nich korzystają – konsumenci. Bardzo się cieszymy, że opinia użytkowników naszych produktów pokrywa się z opartymi na technicznych kryteriach ocenami wystawionymi nam w plebiscytach, w których do tej pory uczestniczyliśmy – mówi Daniel Malinowski, Wiceprezes Zarządu, Vetrex.

Otrzymana nagroda stanowi doskonałe uzupełnienie portfolio zdobytych przez Vetrex nagród projakościowych. Klienci docenili jakość oferowanej przez Vetrex stolarki i marka została utrwalona w ich pamięci jako producent najwyższej klasy okien PVC. Uczestnictwo w plebiscycie „Laur Klienta” potwierdziło, że firma jest rozpoznawana i pozytywnie postrzegana przez klientów.

„Laur Klienta” jest jednym z najbardziej znanych konsumentom konkursów projakościowych. Produkty oznaczone specjalnym godłem, do korzystania z którego uprawnieni są laureaci plebiscytu wzbudzają większe zaufanie nabywców niż konkurencyjne towary. Współcześni konsumenci zdecydowanie bardziej ufają opinii innych konsumentów niż obietnicom producentów, dlatego „Laur Klienta” jest tak ważnym wyróżnieniem.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex