Aktualności

Pierwsze mieszkanie w kolorach Beckers

12.10.2017

Moment odebrania kluczy do swojego pierwszego mieszkania pozostaje w pamięci na zawsze. Spełnienie marzeń o własnym "M" to z jednej strony ogromna radość, ale też czas, w którym trzeba podejmować trudne decyzje związane z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Beckers zdradza więc kilka kolorystycznych porad, które zagwarantują dekoracyjny sukces.

Dobrym rozwiązaniem przy urządzaniu własnego mieszkania jest wykorzystanie ponadczasowych szarości, które od lat nie tracą na popularności. W ten sposób można mieć pewność, że domowe wnętrze będzie cały czas modne i stylowe. Ściana w odcieniu srebrnej szarości Silver Pearl przełamana spokojnym błękitem będzie tworzyć ciekawą, a zarazem gustowną bazę dla wystroju. Całości dopełnią nowoczesne dodatki i elementy wyposażenia wnętrz w kolorze miedzianego złota, które wzbogacą aranżację i wniosą do pomieszczenia odrobinę luksusu.

Wyjątkowy klimat wnętrza stworzą też umieszczone na ściennej galerii ulubione obrazyPierwsze poranki w nowym mieszkaniu są zawsze ekscytujące, a te pozytywne emocje warto zatrzymać na dłużej. W otoczeniu optymistycznej zieleni Salvia z palety Beckers Designer Colour każdy dzień będzie można zaczynać w dobrym nastroju. Wyjątkowy klimat wnętrza stworzą też umieszczone na ściennej galerii ulubione obrazy, rodzinne zdjęcia czy pamiątki, które pozwolą poznać duszę domownika.

Urządzając własne mieszkanie nareszcie można dać upust swojej Taka aranżacja z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter mieszkańcówwyobraźni i kreatywności. Dozwolone są wszelkie pomysły, kompozycje i zestawienia kolorystyczne. Nieszablonowe rozwiązanie w postaci geometrycznych wzorów w różnych odcieniach zieleni może być ciekawą propozycją dla osób, które nie boją się oryginalnych dekoracji ścian. Taka aranżacja z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter mieszkańców.

Więcej inspiracji na urządzenie pierwszego mieszkania można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/inspiracje

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.