Aktualności

Nieograniczone możliwości projektowania domów z bali Honka

28.08.2017

Naszym celem jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych domów, które będą użytkowane i podziwiane przez dziesięciolecia. Każdy dom jest zaprojektowany tak, aby jakość życia w nim była dobra – od rysunków i planów aż do wykończenia.

Budowa domów z bali to tradycyjna metoda, która jest stosowana w krajach nordyckich od wieków. Obecnie można połączyć tę zdrową i ekologiczną metodę budowania z inspirującą architekturą i najnowszą technologią, aby tworzyć wyjątkowe koncepcje mieszkaniowe.

Projekty tradycyjne i współczesne

Jakie jest Twoje idealne środowisko życia? Czy jest to spokój okolicy nadmorskiej, cisza terenów wiejskich, a może zgiełk miasta? Niezależnie od tego czy marzysz, żeby zbudować dom rodzinny w mieście, domek kempingowy w lesie lub klasyczną rezydencję – Honka ma idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Wielu ludzi odnajduje dom swoich marzeń w naszej kolekcji domów. Jednak wszystkie domy z naszej kolekcji mogą być również wykorzystane jako punkt wyjścia do projektowania lub też możemy zaprojektować dom od podstaw, aby spełnić Państwa życzenia.

źródło i zdjęcia: Findrewno

Nieograniczone możliwości projektowania domów z bali Honka

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno
Zobacz produkty: