Aktualności

Bezpieczne i trwałe domy z bali Honka

09.01.2018

Trwałość domów z drewna jest bardzo wysoka. Budynek z bali może przetrwać setki lat jeśli zostanie w odpowiedni sposób zaprojektowany i zbudowany, będzie odporny na wilgoć i złe warunki atmosferyczne. Honka dostarczyła około 85000 budynków z bali do odbiorców na całym świecie i wprowadziła wiele innowacji. Opatentowana technologia Honki sprawdza się bezbłędnie we wszystkich strefach klimatycznych i warunkach geograficznych.

Od surowego materiału do ostatecznego produktu, Honka stawia na wysoką jakość i brak kompromisów. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy producentem najbardziej szczelnych, odpornych na wilgoć i trzęsienia ziemi domów na rynku.

Pionierska wiedza w dziedzinie produkcji bali

Honka jest pierwszym przemysłowym producentem domów z bali. Nie powinien zatem zaskakiwać fakt, że stworzyliśmy również wiele innowacji i rozwiązań technicznych stosowanych obecnie w przemyśle.

Stosując najnowocześniejszą technologię produkcji, Honka przetwarza drewno w możliwie najlepszy materiał budowlany.Wysoki poziom automatyzacji produkcji gwarantuje, że stolarka Honki jest idealnie dopasowana co sprawia, że proces montażu domu u klienta przebiega szybko i sprawnie.

źródło i zdjęcia: Findrewno

Bezpieczne i trwałe domy z bali Honka

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno
Zobacz produkty: