Aktualności

VIII edycja Dnia Przedsiębiorczości

25.01.2012

Z wielką satysfakcją i radością pragniemy Państwa poinformować, że już po raz drugi zostaliśmy Laureatem programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

Z wielką satysfakcją i radością pragniemy Państwa poinformować, że już po raz drugi firma ETI Polam Sp. z o.o. została Laureatem programu „Dzień Przedsiębiorczości”. Dzień Przedsiębiorczości jest jednodniowym programem praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a realizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W roku 2011 odbyła się już VIII edycja Dnia Przedsiębiorczości.

Firma ETI Polam Sp. z o.o. od kilku lat bierze udział w tym projekcie. Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom, jakie wyzwania stawia przed nimi dorosłe życie, chcemy pomóc młodzieży w dokonaniu właściwego wyboru, a także zapoznania ich z naszą firmą. Tak duże zaangażowanie w projekt owocowało dla ETI Polam Sp. z o.o. zaproszeniem na Galę Przedsiębiorczości, która odbyła się 10 stycznia 2012 roku w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski, Minister Irena Wójcicka - Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Henryk Wujec – Doradca Prezydenta. Podczas uroczystości laureatom VIII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”, wyłonionym przez Komitet Honorowy wręczone zostały statuetki i dyplomy. Firmę ETI Polam Sp. z o.o. reprezentował Prezes Zarządu – Bośtjan Leban, który był zaszczycony mogąc odbierać nagrodę z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Tak duże wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem. Marzymy żeby w roku 2012 udało nam się, po raz trzeci, znaleźć na liście laureatów programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

Źródło: ETI Polam Sp. z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

ETI Polam

Telefon 23 691 93 00, 801 501 571
www.etipolam.com.pl
etipolam@etipolam.com.pl

ETI Polam