Aktualności

ATLAS o przyszłości w zarządzaniu nieruchomościami

09.10.2017

Trwałość eksploatacyjna, piękny wygląd i wyjątkowe właściwości Systemów Ociepleń ATLAS to tematy, jakie zostały zaprezentowane uczestnikom XVII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. Odbywające się w Poznaniu wydarzenie było też doskonałą okazją do praktycznego kontaktu z produktami ATLAS.

Zarządzanie nieruchomościami ściśle powiązane jest z doborem optymalnych rozwiązań mających na celu utrzymanie budynku w doskonałym stanie – zarówno wizualnym, jak i technicznym. Dostępna na rynku szeroka gama produktów w dużej mierze pomaga usuwać istniejące już problemy. O tym, jak im zapobiegać już na etapie projektowania elewacji, podczas XVII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, opowiadał uczestnikom dr inż. Mariusz Garecki, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń Atlas.

Dostępna na rynku szeroka gama produktów w dużej mierze pomaga usuwać istniejące już problemy

- "Kształtowanie elewacji to jeden z najważniejszych etapów budowlanych. Funkcją nowoczesnej fasady jest nie tylko wygląd ścian budynku. Najważniejszym zadaniem "ocieplenia" jest bowiem zmniejszenie strat ciepła przenikającego poprzez przegrody. Dokładając do tego trwałość eksploatacyjną, odporność na porażenia biologiczne oraz atrakcyjny wygląd uzyskujemy rozwiązanie kompletne. Takim rozwiązaniem, dedykowanym zarówno inwestorom indywidualnym, jak i zarządcom nieruchomości są właśnie Systemy Ociepleń ATLAS" – mówi dr inż. Mariusz Garecki z Atlas.

Zorganizowane w Poznaniu spotkanie było także okazją do praktycznego zapoznania się z szeroką ofertą produktów ATLAS. Dobór tynków, a także walory poszczególnych Zestawów Ociepleń ATLAS prezentowane były w ramach dostępnego stoiska promocyjnego.

Więcej informacji na temat Systemów Ociepleń ATLAS znaleźć można w Vademecum Systemów Ociepleń dostępnym na stronie http://atlas.com.pl.

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

ATLAS o przyszłości w zarządzaniu nieruchomościami

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: