Aktualności

Mieszkaj komfortowo dzieki Izolacjom Pluimers

25.09.2017

Dużą cześć życia każdy z nas spędza w swoim mieszkaniu. Dlatego tak ważnym jest aby środowisko w którym przebywamy było jak najbardziej nam przyjazne. Między innymi wahania temperatur w domu i odpowiedni klimat to bardzo ważne czynniki wpływające również na nasze samopoczucie.

Stała temperatura

Jeśli Państwa dom jest odpowiednio zaizolowany wówczas temperatura pomieszczenia w której przebywamy jest „stała”. Zmiany między ciepłem a zimnem (a często nawet występujące przemieszczanie się mas powietrza) powinny zostać wyeliminowane. Te czynniki mają również wpływ na nasze samopoczucie i wręcz zdrowie. Dobrze zaizolowany dom pomoże nam również odczuć różnice w wydatkach na energię, które powinny się odpowiednio zmniejszyć.

Ciepło w zimie, przyjemny chłodzik w lecie

Dobra izolacja w okresach chłodnych pozwala na utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu a zimno pozostaje zatrzymane w skuteczny sposób na zewnątrz. W lecie sytuacja będzie adekwatna z tym tylko że to ciepło zostaje zatrzymane na zewnątrz a w pomieszczeniu powinna panować o kilka stopni chłodniejsza – przyjemniejsza temperatura.

Pozbycie się pleśni na ścianach

W większości pomieszczeń, które są nie zaizolowane (szczególnie tworzące się przy wysokich różnicach temperatur) występuje zjawisko pleśni. Zjawisko to występuje ponieważ ochłodzenie murów powoduje to iż powietrze w pomieszczeniu przemieszcza się i ciągnie do najzimniejszych miejsc w domu. Odpowiednie izolacja pomoże nie tylko wyeliminować te zimne punkty lecz również poprawi w znaczny sposób kondycje zdrowotną.

źródło i zdjęcie: Izolacje Pluimers

Firma powiązana:

IZOLACJE PLUIMERS

Telefon 24 253 87 70, tel. kom. 604 608 900, 795 588 944
www.pluimers.pl
info@pluimers.pl

 IZOLACJE PLUIMERS