Aktualności

Blachotrapez odznaczony "Złotym Laurem Konsumenta 2017" i "Laurem Konsumenta Grand Prix 2017"

25.09.2017

Uznanie klientów to dla firmy najcenniejsze wyróżnienie. Blachotrapez zdobył I miejsce w znanym ogólnopolskim plebiscycie popularności "Laur Konsumenta 2017", otrzymując najwyższą nagrodę w kategorii "Pokrycia dachowe". Konkurs wyłania najpopularniejsze w danym segmencie marki i produkty dostępne na polskim rynku. Ponadto firma została wyróżniona nagrodą specjalną – "Laurem Konsumenta Grand Prix 2017".

"Laur Konsumenta" jest największym tego typu projektem w Polsce, a jego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Wyboru najbardziej cenionych produktów dokonują sami klienci, którzy podczas sondażu wybierają zwycięzców w poszczególnych kategoriach przyznając im odpowiednio złoty, srebrny i brązowy Laur Konsumenta. W tegorocznej edycji przeprowadzono sondaże w kategorii Pokrycia dachowe. Respondenci odpowiedzieli na pytanie: Jakiego producenta pokryć dachowych uważa Pan/Pani za najlepszego i poleca innym? W tej kategorii marka Blachotrapez zebrała najwięcej  głosów, tym samym plasując się na pierwszej pozycji.

– "To wyróżnienie ma dla nas dużą wartość, ponieważ przyznają je sami klienci. Ich opinia ma dla nas bardzo istotne znaczenie, jest wyrazem zaufania, a także zadowolenia z produktów, które oferujemy. "Laur Konsumenta" jest więc formą zbiorowej rekomendacji przyznawaną tym najlepszym. Klienci, którzy dotąd nie znali marki Blachotrapez, dzięki oznaczeniu "Laurem Konsumenta" będą wiedzieli, że mają do czynienia z zaufaną firmą i produktami." – mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Marketingu firmy Blachotrapez.

Marka Blachotrapez jest laureatem konkursu, który rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, utrzymuje czołową pozycję. Dlatego też w tym roku została dodatkowo wyróżniona nagrodą specjalną – "Laurem Konsumenta Grand Prix 2017". Godło przyznawane jest niewielkiemu gronu firm, które od początku trwania programu plasują się na najwyższych miejscach w rankingach konsumenckich. To producenci, którzy są najbardziej popularni wśród klientów i cieszą się ich największym uznaniem, są najlepiej postrzegani i najdynamiczniej się rozwijają.

źródło i zdjęcia: BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.