Aktualności

Nagroda dla piekarnika do zabudowy BEKO OIM 25500 X

27.08.2009

Piekarnik do zabudowy BEKO OI 25500 X otrzymał nagrodę Design Award 2009. Wyróżnienie to jak co roku zostało przyznana przez "iF - International Forum Design"- jedną z najbardziej uznanych organizacji na świecie zajmującej się wzornictwem.

Nagrodzony piekarnik BEKO OIM 25500 X znacznie różni się od pozostałych piekarników BEKO. Przeprojektowano go zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Model ten może się pochwalić komorą wewnętrzną o pojemności 65 l – jedną z największych spośród innych piekarników do zabudowy o podobnych rozmiarach zewnętrznych.

Piekarnik BEKO został wyposażone w wiele nowoczesnych funkcji, w tym 3D cooking, która pozwala na poszczególnych półkach ustawić inną temperaturę i przygotowywać 3 różne posiłki naraz i piec pizzę. Specjalna grzałka – booster – umożliwia rozgrzanie piekarnika o 35% szybciej niż podczas używania standardowych grzałek.

Piekarnik do zabudowy BEKO ma nowoczesny kształt i minimalistyczną formę. Jego obudowa wykonana jest ze stali inox i ze szkła. Na panelu sterującym piekarnika BEKO umieszczono elektroniczny programator, który pokazuje wybraną funkcję pieczenia, aktualną temperaturę wewnątrz piekarnika, czas pracy, a nawet półkę, która będzie najbardziej odpowiednia, by umieścić na niej określone danie. Sterowanie funkcjami piekarnika jest niezwykle proste. Ułatwiają je dwa, eleganckie metalowe przyciski.

Sugerowana cena detaliczna: 2299 zł, w tym opłata KGO.