Aktualności

Życiowe rekordy z marką WIŚNIOWSKI – Be The Winner

13.09.2017

Blisko 1400 biegaczy, 10 kilometrów zbiegu z Krynicy do Muszyny i nieskończone pokłady radości na mecie – tak podsumować można bieg Życiowa Dziesiątka, którego sponsorem była firma WIŚNIOWSKI. Dzięki sponsorowi tego dnia każdy, kto dobiegł do mety poczuł się zwycięzcą.

Firma WIŚNIOWSKI od samego rana zagrzewała zawodników do walki. Wszyscy biegacze otrzymali koszulki z logotypem sponsora i jego głównym przesłaniem: Be The Winner. Tym hasłem producent bram, drzwi i ogrodzeń pragnął zachęcić sportowców do podejmowania wyzwań, a kibiców do spróbowania swoich sił w sportowej rywalizacji. Na stoisku sponsora kibice i biegacze mogli zrobić sobie pamiątkowe, "zwycięskie" zdjęcie.

Życiowa Dziesiątka to najchętniej wybierany bieg podczas całego Festiwalu Biegów w Krynicy Zdroju

Na główne nagrody mogli liczyć zwycięzcy biegu. Kibice, czekający na mecie w Muszynie, byli świadkiem pięknej walki o złoto miedzy Cherutichem Nelsonem a Szymonem Kulka. Ostatecznie to Kenijczyk był góra, wyprzedzając Szymona o 1,20 sek. Przebiegniecie dystansu 10 kilometrów zajęło mu tylko 28 min i 50 sek. Wśród kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Viktoria Pogozielska z czasem 33:22,50 sek. Życiowa Dziesiątka była tez częścią mistrzostw Polski w Biegach Ulicznych na 10 km. W tej klasyfikacji najlepszy był Bogdan Dziuba, który pokonał trasę w 32:36,00 sek.

Życiowa Dziesiątka była tez częścią mistrzostw Polski w Biegach Ulicznych na 10 km.

Życiowa Dziesiątka to najchętniej wybierany bieg podczas całego Festiwalu Biegów w Krynicy Zdroju. Pochyła trasa pozwala biegaczom pobić swoje życiowe rekordy, a dodatkowe wsparcie firmy WIŚNIOWSKI dodawało energii na każdym kilometrze trasy i poza nią.

Blisko 1400 biegaczy, 10 kilometrów zbiegu z Krynicy do Muszyny i nieskończone pokłady radości na mecie

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.