Aktualności

Podwójne złoto dla Soudal

14.06.2012

Już po raz szósty produkty firmy Soudal zostały najlepiej ocenione przez wykonawców w ogólnopolskim badaniu przeprowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Producent zdobył podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012.

Jest to najwyższe wyróżnienie w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów w branży. Wykonawcy docenili bardzo wysoką jakość pian i silikonów marki Soudal, jako produktów sprawdzonych i niezawodnych.

Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych przeprowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Produkty Soudal od początku istnienia tego rankingu otrzymywały najwyższe oceny, a w tym roku już po raz szósty przypadła im najwyższa nota zarówno z kategorii „piany”, jak i w kategorii „silikony”.

„Przyznane nam wyróżnienie świadczy o tym, że wykonawcy doceniają wysiłki naszej firmy dotyczące najwyższej jakości i innowacyjności produktów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku proponując rozwiązania wyprzedzające potrzeby rynku. Tegoroczna nagroda to ponowne potwierdzenie naszej silnej pozycji wśród polskich wykonawców, ponieważ w rankingu jesteśmy doceniani już od siedmiu lat” – komentuje nagrodę Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Sp. z o.o.

Od początku swojej działalności na polskim rynku firma Soudal wprowadza i propaguje zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. Szczególnymi osiągnięciami producent może pochwalić się w segmencie pian i silikonów, za które otrzymał w tym roku złote statuetki. To w laboratoriach Soudal została opracowana zimowa formuła piany poliuretanowej umożliwiająca montaż okien w niskich temperaturach, piana niskorozprężna, piana wysokowydajna czy szeroka gama polimerów hybrydowych również we własnej technologii SMX. Ostatnio opatentowana super elastyczna piana Flexi znajduje szerokie zastosowanie w systemie ciepłego montażu SWS w całej Europie.

Źódło: Soudal

Więcej

Firma powiązana:

Soudal

Telefon 22 785 90 40
www.soudal.pl, www.cieplymontaz.com.pl/
soudal@soudal.pl

Soudal