Aktualności

Intercasa: Oświetlenie, które dodaje energii

22.08.2017

Oświetlenie stanowi kropkę nad "i" każdej aranżacji. Dlatego Vibia oferuje lampy, które nie tylko charakteryzują się pięknym designem, ale przede wszystkim tworzą niepowtarzalny klimat.

Ekskluzywna seria

Oświetlenie Vibia jest dobrze znane architektom na całym świecie. Można je znaleźć, m.in. w luksusowym hotelu Quirk Hotel w Nowym Jorku czy resorcie Kensho Boutique Hotel&Suites na greckiej wyspie Mykonos. Producent oferuje kilkadziesiąt wyjątkowych kolekcji, które tworzy we współpracy z wieloma utalentowanymi artystami, takimi jak: Martin Azua, Ramon Esteve, Victor Carrasco oraz Diego Fortunato. Ich kreatywność sprawia, że emitowane światło dodaje energii i buduje niesamowity klimat w aranżowanej przestrzeni.

Oświetlenie stanowi kropkę nad "i" każdej aranżacji

Mniej znaczy więcej

W ofercie Vibia znajdziemy różne rodzaje oświetlenie, m.in. podłogowe, ścienne oraz sufitowe. W projektach często odtwarzany jest efekt przenikającego do budynku światła dziennego. Wykorzystywana jest także koncepcja otwartej, tętniącej życiem przestrzeni oraz łączenia starych elementów z nowymi.

Vibia oferuje lampy, które nie tylko charakteryzują się pięknym designem, ale przede wszystkim tworzą niepowtarzalny klimat

W kolekcji Rhythm Vertical producent prezentuje oświetlenie, które składa się z pionowych punktów świetlnych, wiszących od góry lub od dołu. W serii 45°, autorstwa Victora Carrasco odnajdziemy lampy sufitowe o wyrafinowanej, prostej sylwetce. Natomiast Meridiano to kolekcja lamp podłogowych, które doskonale integrują się z otoczeniem, zwłaszcza w przydomowych ogrodach oraz na dużych dziedzińcach. Cechą wspólną wszystkich produktów jest prosta, fantazyjna forma, która dobrze współgra z połyskującymi płytkami oraz designerskimi meblami.

Różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że oświetlenie Vibia doskonale nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych

Trudno nie wspomnieć również o prawdziwych bestsellerach, m.in. kolekcji Slim czy Flamingo. Ponadczasowe oświetlenie Flamingo nadaje wnętrzom niebywałego, dyskretnego uroku. Lampy emitują światło ze źródła LED poprzez półprzezroczystą membranę, skierowaną w górę lub w dół. Dodatkowo, ekskluzywność kolekcji podkreśla możliwość zamówienia produktu z chromowanymi lub złotymi elementami dekoracyjnymi.

Różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że oświetlenie Vibia doskonale nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych, m.in. salonów, biur, restauracji czy hotelowych holi.

Dystrybutorem lamp Vibia jest firma Intercasa.

źródło i zdjęcia: Intercasa

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa