Aktualności

Kobiety o budowaniu - cykl spotkań SILKA YTONG

06.06.2012

Blisko 30 kobiet wzięło udział w pierwszych kobiecych rozmowach o budowaniu, które odbyły się 30 maja, w warszawskiej kawiarni Tarabuk. Podczas spotkania zostały poruszone takie tematy, jak planowanie budowy domu, przeprowadzenie formalności, wybór projektu czy planowanie kosztów.

Kobiety o budowaniu Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG to cykl spotkań, którego celem jest umożliwienie kobietom konsultacji z ekspertką oraz wymiany doświadczeń związanych z budową domu w przyjaznej, kameralnej atmosferze. Kolejne spotkania zostały zaplanowane na jesień.

Kobiety – aktywnie

 Z badań wynika, że kobiety coraz częściej angażują się w budowę domu i na tym polu podejmują działania do tej pory uważane za domenę mężczyzn.

– Na podstawie moich obserwacji zawodowych mogę potwierdzić, że kobiety coraz częściej przejmują zobowiązania związane z prowadzeniem budowy domu. Co więcej, Panie radzą sobie bardzo dobrze, ponieważ potrafią sprawnie zorganizować swoje obowiązki – mówi Małgorzata Smogór z firmy Akami, ekspertka budowy SILKA YTONG i prelegentka podczas spotkania.

Zainteresowanie budujących kobiet i zaangażowanie w dyskusję podczas spotkania świadczy o tym, że Panie coraz częściej sterują procesem budowy i wykazują się przy tym dużą wiedzą i zdecydowaniem.

– Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja, ale jeszcze bardziej aktywność i zaradność kobiet jako inwestorów indywidualnych. Panie są wnikliwe i dobrze zorganizowane – chcą jak najwięcej dowiedzieć się na dany temat – twierdzi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA YTONG. – Uczestniczki Akademii Kobiet Budujących przyszły na spotkanie dobrze przygotowane. Panie, co warte szczególnej uwagi, miały wiedzę na tematy związane z technologią budowy. Dopytywały także o szczegóły związane z parametrami technicznymi swoich wymarzonych domów – dodaje Monika Mychlewicz.

Według uczestniczek Akademia Kobiet Budujących jest ciekawą, inspirującą inicjatywą. Panie doceniają także przystępny sposób przekazywania informacji oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą prowadzeniu rozmów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji ze spotkania oraz poznania opinii uczestniczek na temat Akademii Kobiet Budujących, które odbyło się 30 maja, w kawiarni Tarabuk w Warszawie.

Źródło: Xella Polska

Więcej

Zachęcamy także do odwiedzania strony: http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych

Znajdą się tam informacje o nowych terminach i tematach spotkań w ramach Akademii Kobiet Budujących.

Kobiety o budowaniu - cykl spotkań SILKA YTONG
Zobacz produkty: