Aktualności

WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczenstwie dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej "Gniazdo Rodzinne" w Luleminie

17.07.2017

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Gniazdo Rodzinne" mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. We wtorek, 20 czerwca na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

- "Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaka jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie" - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI.

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesemSzczególne podziękowania należą się tez klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją.

- "Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do zycia to wiec nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie" - podkreśla Katarzyna Swiderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

"Spełnij marzenie o bezpieczeństwie" to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Gniazdo Rodzinne" dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawa firmy WIŚNIOWSKI placówka może pochwalić się drzwiami zewnętrznymi Plus Line oraz 100-metrowym ogrodzeniem placu zabaw.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.