Aktualności

Budowlana Marka Roku 2017 dla Termo Organiki

04.07.2017

Najwyższe nagrody Budowlanej Marki Roku w kategorii styropianowych materiałów termoizolacyjnych oraz kompleksowego systemu ociepleń zdobyła Termo Organika. To kolejny rok z rzędu kiedy zarówno system, jak i styropian, zostały wyróżnione złotą statuetką. Prestiżowe wyróżnienia są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 2000 firm wykonawczych.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy wyrażają opinie na temat produktów oraz marek i na tej podstawie powstaje ranking najlepszych budowlanych firm.

- Złote nagrody Budowlanej Marki Roku 2017 dla styropianów oraz Kompletnego Systemu Ociepleń potwierdzają pozycję firmy jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce - mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki. - To dla nas szczególnie ważne nagrody, ponieważ są wynikiem rankingu przeprowadzonego wśród wykonawców, którzy uznali nasze produkty do termomodernizacji za najlepsze na rynku. Udział w rankingu  traktujemy również jako swego rodzaju dobrowolne poddanie się weryfikacji wśród ekspertów, sprawdzenie marki firmy oraz jej produktów.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od prawie 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów od wielu lat Termo Organika jest liderem na polskim rynku ociepleń ze styropianu - EPS.

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Budowlana Marka Roku 2017 dla Termo Organiki

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika
Zobacz produkty: