Aktualności

ATLAS Złoty Wiek z nagrodą

19.06.2017

Zestaw produktów ATLAS Złoty Wiek został wyróżniony Medalem Targów Kielce podczas XVIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2017. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Bogusław Uchman – kierownik ds. rozwoju marki ATLAS Złoty Wiek.

Naturalne piękno

ATLAS Złoty Wiek od niemal 20 lat pomaga ratować i przywracać naturalne piękno obiektów – zarówno świeckich, jak i sakralnych. System naprawy uszkodzeń powierzchni ceglanych i kamiennych to specjalistyczne rozwiązanie technologiczne do kompleksowej renowacji budynków zabytkowych. W jego skład wchodzą piaski do piaskowania, preparat biobójczy, preparaty wzmacniające strukturę budulca murów, mineralne zaprawy barwione w masie pigmentami nieorganicznymi (112 kolorów i możliwość doboru koloru struktury pod wymogi konserwatorskie) do uzupełniania ubytków cegły, kamienia naturalnego i spoin oraz farba laserunkowa do scalania kolorystycznego i silikonowe preparaty hydrofobizujące, a także zabezpieczające powierzchnię naprawionego lica murów. Marka ATLAS Złoty Wiek jest znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale również za granicą – w Rosji, na Białorusi, Ukrainie, w Rumunii, Czechach, Anglii, Irlandii i Niemczech.

ATLAS Złoty Wiek od niemal 20 lat pomaga ratować i przywracać naturalne piękno obiektów – zarówno świeckich, jak i sakralnych

Tradycja i nowoczesność

SACROEXPO to wydarzenie, które tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń w kształtowaniu wnętrz sakralnych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb ludzkich. Wystawa od lat przyciąga do kieleckich hal targowych tysiące zwiedzajacych, którzy mają możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technikami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej,  a także z najnowszymi trendami w zakresie sztuki sakralnej, dewocjonaliów i wyposażenia kościołów. Odwiedzają ją architekci, historycy sztuki, producenci wyposażenia świątyń, gospodarze obiektów sakralnych, handlowcy oraz duchowni. W bogactwie prezentowanych eksponatów widać nowoczesne rozwiązania, ale również silne nawiązania do tradycji sztuki sakralnej. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział 270 wystawców z 10 krajów.

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

ATLAS Złoty Wiek z nagrodą

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 800 168 083
www.atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: