Aktualności

Kuchenki gazowe dobrej jakości wracają do polskich kuchni

18.08.2009

Firma ARDO producent dużego AGD od początku roku notuje bardzo dobrą sprzedaż wolnostojących kuchenek gazowych plasujących się w średnim i wyższym segmencie. Zdaniem producenta oznacza to renesans tego typu urządzeń na polskim rynku oraz wzrost zainteresowania klientów wysokiej jakości sprzętem AGD.
Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się nowoczesne kuchenki gazowe A5640G6inox, C6640G6inox oraz kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem TLE6640EFinox (na zdjęciu). Wszystkie wspomniane urządzenia wyposażone są w automatyczne zapalarki oraz zabezpieczenia przeciwwypływowe. Maksymalna temperatura piekarnika w tych modelach wynosi 250°C. Dodatkowo we wnętrzu piekarników zastosowano emalię ułatwiającą czyszczenie (Easy to Clean). Kuchenki występują w kolorze inox co sprawia, że charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

„W związku z zastojem na rynku nowych mieszkań rośnie liczba osób, które adaptują kuchnie w starszych mieszkaniach, a te przystosowane są zazwyczaj do wykorzystywania technologii gazowej. Naszą ofertą wolnostojących kuchni gazowych szczególnie zainteresowane są osoby, które chcą dokonać zakupu na wiele lat, ale nie chcąc zmieniać wystroju całej kuchni, skłaniają się ku zakupowi eleganckich i nowoczesnych urządzeń.” – uważa Dariusz Andrzejewski, Brand Manager ARDO S.A.

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo