Aktualności

Bezpłatny program do projektowania ogrodzeń Firmy JONIEC®

13.06.2017

Jeśli jesteś na etapie planowania ogrodzenia lub szukasz inspiracji, jak stworzyć trwałe i efektowne ogrodzenie, to zachęcamy do zapoznania się z Kalkulatorem Ogrodzeń Firmy JONIEC®. Jest to darmowy program, dzięki któremu można samodzielnie zaprojektować wymarzone ogrodzenie z uwzględnieniem przewidywanych kosztów.

https://www.kalkulatorogrodzenia.pl/

Aby skorzystać z programu, należy wypełnić i przesłać formularz kontaktowy za pośrednictwem strony www.kalkulatorogrodzenia.pl. Podczas oczekiwania na maila z loginem i hasłem do utworzonego konta, zaleca się przygotowanie wymiarów planowanego ogrodzenia oraz zapoznanie się z ofertą Firmy JONIEC® (www.joniec.pl).

Po zalogowaniu na swoje konto, można rozpocząć projektowanie. Możliwe jest stworzenie dowolnej ilości projektów. Przygotowanie wielu wizualizacji umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie nowej inwestycji do architektury budynku, jak również będzie inspiracją w planowanych zmianach na posesji.

Podczas prac projektowych warto skontaktować się z pracownikiem Firmy JONIEC®, który doradzi i podpowie, co zrobić, aby ogrodzenie było trwałe, estetyczne oraz stanowiło elegancką i efektowną wizytówkę posesji.

źródło i zdjęcia: Jonie

Firma powiązana:

Joniec

Telefon 18 332 55 38, 602 539 182
www.joniec.pl, www.ogrodzenia-joniec.pl, www.podmurowki.pl, www.joniec.eu
joniec@joniec.pl

Joniec