Aktualności

Stolbud Włoszczowa S.A. otwiera drzwi do świata muzyki

24.05.2012

Amfiteatr w Kołobrzegu to wspaniały, legendarny obiekt, doskonale znany wielbicielom festiwali, muzyki oraz dobrego humoru. Pomieszczenia Amfiteatru, który właśnie przechodzi modernizację, zostaną wyposażone w drzwi wewnętrzne firmy Stolbud Włoszczowa S.A.

Amfiteatr w Kołobrzegu największą popularność zyskał w latach 70-tych i 80-tych dzięki Festiwalowi Piosenki Żołnierskiej. Obecnie deski teatru dzięki takim imprezom jak Rock nad Bałtykiem, Noc Kabaretowa, Interfolk oraz Sunrise Festival przyciągają corocznie miliony odwiedzających. W ostatnim czasie podjęto decyzję o gruntownym remoncie obiektu.

Jednym ze sponsorów pomagających w modernizacji jest firma Stolbud Włoszczowa S.A., która przekazała i wymieni wszystkie drzwi wewnętrzne w amfiteatrze. Obiekt zostanie wyposażony w skrzydła drzwiowe marki Stolbud Włoszczowa. 22 szt. pełnych skrzydeł Classic, w okleinie Decor, w stonowanym kolorze dzika grusza, znakomicie podkreślą klasyczne wnętrza budynku.

Skrzydła zostaną zamontowane przez autoryzowany punkt sprzedaży Stolbudu – firmę Stolarka Koszalin. W ramach umowy barterowej, w zamian za przekazane drzwi, marka Stolbud Włoszczowa będzie promowana w sezonie letnim podczas wszystkich imprez kulturalnych odbywających się w kołobrzeskim Amfiteatrze – na banerach, w reklamach dźwiękowych i spotach reklamowych. Stolbud Włoszczowa S.A. otwiera drzwi do świata muzyki

 

Źródło: Stolbud Włoszczowa S.A.

Więcej

Firma powiązana:

Stolbud Włoszczowa

Telefon 41 388 23 50
www.stolbud.pl
wloszczowa@stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa