Aktualności

Targi "JESIEŃ 2009" oraz "INSTAL SYSTEM 2009"

14.08.2009

W Bielsku – Białej, w dniach 11 – 13 września 2009 roku odbędą się XXXVI Targi Budownictwa "JESIEŃ 2009" oraz XI Targi Technik Grzewczych i Instalacyjnych "INSTAL SYSTEM 2009".

Na targach prezentowane są materiały i technologie budowlane, pokrycia dachowe, materiały wykończeniowe, chemia budowlana (farby, lakiery, tynki itp), stolarka otworowa, technika grzewcza, instalacje, ceramika, systemy do ocieplenia budynków, bramy, ogrodzenia, kostka brukowa, projekty domów. Bogato prezentować się będzie oferta związana z wyposażeniem wnętrz m, in. meble, oświetlenie, kuchnie, kominki itp.

Dla tych, którzy budują, remontują lub planują taką inwestycję targi budownictwa pozwolą na dokładne rozpoznanie ofert na rynku budowlanym. Można będzie zapoznać się z nowościami produktowymi i najnowszymi technologiami, porównać oferty, zasięgnąć opinii.

Przedstawiciele wystawiających się firm są do dyspozycji odwiedzających. Warto skorzystać z takiej okazji, gdyż bogata oferta targowa, prezentowana w jednym miejscu pozwoli zaoszczędzić czas, a dodatkowo można jeszcze zyskać atrakcyjne rabaty targowe.

Dla firm, które wezmą udział w targach to niepowtarzalna okazja, aby pozyskać nowych kontrahentów, budować pozytywny wizerunek firmy, przekonać o swojej pozycji, konkurencyjności i solidności na rynku. Wieloletnie tradycje tych spotkań, prestiżowe patronaty, a także interesujące imprezy towarzyszące sprawiły, że targi te są licznie odwiedzane i oczekiwane zarówno przez inwestorów, jak i firmy budowlane.

Targi odbędą się w Hali Sportowej BKS i Pawilonach Wystawowych przy ul. Rychlińskiego 19, w godz. 10 – 18

zdjęcie: www.astra.blk.pl