Aktualności

Inspiracje MAGNAT Style

16.05.2012

Zróżnicowana faktura, przestrzenne wzory, powłoki imitujące subtelne powierzchnie, soczyste barwy – tak mogą wyglądać dziś nasze wnętrza. Kolekcja oryginalnych systemów dekoracyjnych MAGNAT Style przenosi nas w świat niepowtarzalnych doznań estetycznych. Dzięki nim ściany nie muszą być już tylko białe i gładkie.

Wnętrza to przestrzeń, którą możemy dowolnie zaaranżować, inspirując się najnowszymi trendami i własnymi odczuciami. Zależnie od doboru odcieni barw i struktur, wygląd wnętrza może działać na nas kojąco lub też pobudzać do działania. Gra świateł – zarówno światła naturalnego, jak i sztucznego, sprawia, że ściany wyglądają inaczej o każdej porze dnia.
Kolekcja MAGNAT Style to zestaw 14 struktur dekoracyjnych, opracowanych z myślą o osobach szukających oryginalnych wnętrz, poprzez które chcą wyrazić siebie.

Tradycyjne białe i  gładkie ściany są eleganckie, ale dosyć monotonne. Wykorzystanie systemów MAGNAT Style pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości kreacji i na nadanie pomieszczeniom zupełnie innego klimatu –  Monika Dąbrowska, projektantka. W pomieszczeniach można stworzyć nowoczesny klimat loftu, poprzez wykorzystanie struktury Beton MAGNAT Style nawiązującej do surowego, naturalnego betonu. Z tego typu ścianami dobrze będą komponować się przedmioty z metalu, szkła i surowego drewna.

Z kolei osoby ceniące bardziej wyrafinowane efekty dekoracyjne mogą wybrać Stiuk Perłowy – pozwalający uzyskać powierzchnie o szlachetnym, perłowym połysku. Co istotne, w naszych kreacjach nie musimy się ograniczać tylko o salonów czy sypialni. Wybrane struktury MAGNAT Style np. Stiuk Wenecki, Stiuk Wapienny, po odpowiednim zabezpieczeniu, można z powodzeniem stosować również w kuchni i łazience, a więc pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Struktura Trawertynu imitująca powierzchnię naturalnego trawertynu z charakterystycznymi wżerami i ubytkami na jego powierzchni, doskonale wyeksponuje detale - bryłę kominka, kolumnę itp. Soczysta czerwień sypialni, w zestawieniu z delikatną strukturą Pergameno w srebrnej poświacie Metallico doskonale zgra się z nowoczesnymi, ciemnymi meblami, bambusowymi dodatkami, papierowymi lampami, tworząc wyszukany japoński minimalizm.

Intonaco w ciepłym kolorze kalcytu wypełni spokojem jasne pomieszczenia, z dużą ilością światła. Zaprosi do odpoczynku od codziennego zgiełku. Stonowane kolory i spokojna faktura Samum wprowadzą zaś do gabinetu twórczą atmosferę i wyjątkowy klimat. Inspiracje MAGNAT Style znaleźć możemy na stronie internetowej www.magnatfarby.pl, gdzie oprócz licznych pomysłów, na odwiedzających czeka także wirtualny kreator wnętrz. Pomoże on nam stworzyć zestaw barw i struktur, idealnie dobrany do naszych oczekiwań.

Źródło: Śnieżka

Więcej

Firma powiązana:

Magnat

Telefon 14 681 11 11
www.magnatfarby.pl

Magnat