Aktualności

Zehnder Kleo z tytułem "Wybór Roku 2017" magazynu "Łazienka" w kategorii grzejników łazienkowych

21.04.2017

W jedynym na polskim rynku konkursie poświęconym wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek w kategorii grzejników łazienkowych zwyciężył Zehnder Kleo. Wyróżniony grzejnik w powłoce chromowanej to wymagająca zastosowania eksperckiej technologii nowość.

Grzejnik elementowy Zehnder Kleo posiada rury grzewcze o średnicy 20 mm, okrągłe kolektory poziome i pionoweZehnder Kleo został nagrodzony przez bezstronne, eksperckie jury konkursu, w którego skład wchodzą przedstawiciele handlu, projektanci, eksperci od designu oraz media. Nagroda ta od 16 lat docenia  produkty pod kątem ich funkcjonalności, wzornictwa, ale także rynkowego potencjału i stosunku jakości do ceny.

Grzejnik elementowy Zehnder Kleo posiada rury grzewcze o średnicy 20 mm, okrągłe kolektory poziome i pionowe. Wykonania poziome i pionowe są w standardzie. Model pozwala na zastosowanie w różnorodnych miejscach i segmentach dzięki wielości wariantów i wersji wykonania, również w problematycznych miejscach, jak pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Ocynkowany wariant grzejnika zapewnia bezpieczne, długoterminowe użytkowanie. Kleo odpowiada krytycznym normom jakościowym. Dostępny jest w kolorach z szerokiej palety barw Zehnder.

źródło i zdjęcia: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.