Aktualności

Kobiece rozmowy o budowaniu

15.05.2012

Xella uruchamia akademię kobiet budujących SILKA YTONG. Pierwsze spotkanie już 30 maja, w środę, w Warszawie.

Xella Polska, producent materiałów budowlanych, zaprasza kobiety planujące budowę domu na cykl spotkań w ramach „Akademii Kobiet Budujących SILKA YTONG”. Pierwsze spotkanie dotyczy planowania budowy domu. „Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG” będzie miejscem kobiecych rozmów o budowaniu – swobodnie, bez kompleksów. Wykłady, a także kontakt z innymi kobietami, które budują bądź planują budowę domu, dostarczą wiedzę potrzebną do planowania i realizacji budowy, w tym rozmów z fachowcami.

Wymiana doświadczeń pozwoli łatwiej pokonać wyzwania na budowie. Kobiece rozmowy o budowaniu – podczas spotkania EKSPERTKA BUDOWY, MAŁGORZATA SMOGÓR, przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie, poradzi, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku, jak przewidzieć czekające inwestorów wyzwania. Nie zabraknie czasu na pytania i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestniczkami spotkania. „AKADEMIA KOBIET BUDUJĄCYCH SILKA YTONG” ZAPRASZA 30 MAJA, W ŚRODĘ, NA GODZ.18:00 DO KAWIARNI TARABUK PRZY UL. BROWARNEJ 6 W WARSZAWIE.

Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG” to odpowiedź na coraz większy udział kobiet w dziedzinach, które wcześniej były postrzegane jako wyjątkowo męskieZ naszych badań wynika, że coraz więcej kobiet chce brać aktywny udział w budowaniu domu dla swojej rodziny, nie tylko na etapie urządzania wnętrz, ale znacznie wcześniej.

Dom ma dla kobiet ogromne znaczenie emocjonalne – jest synonimem rodziny, ciepła, bezpieczeństwa – wyjaśnia MONIKA MYCHLEWICZ, DYREKTOR MARKETINGU XELLA POLSKA – Kobiety jako jeden z najważniejszych elementów wymieniają komunikację z fachowcami, a tutaj niewątpliwie wiedza będzie stanowiła silny atut, przełamujący stereotyp mężczyzny zajmującego się budową – dodaje MONIKA MYCHLEWICZ.

Spotkanie przewidziane jest na około 2 godziny – w pierwszej części wykład nt. „Planowanie budowy domu w praktyce” poprowadzi Małgorzata Smogór, ekspertka budowy SILKA YTONG, w drugiej będzie czas na dyskusje, zadanie pytań, konsultacje z ekspertami. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych

Źródło: Xella

Więcej

Kobiece rozmowy o budowaniu
Zobacz produkty: