Aktualności

Zapraszamy do Strefy Koloru Knauf! Pomagamy wybrać kolor tynku na elewacje

06.04.2017

Knauf oferuje kompleksowe systemy ociepleń zewnętrznych ETICS z zastosowaniem styropianu – Knauf Thermo oraz wełny mineralnej Knauf Thermo W. Estetycznym wykończeniem systemów ociepleń są najwyższej jakości tynki dekoracyjne Knauf: mineralny, akrylowy, siloksanowy, silikatowy, silikonowy oraz mozaikowy. Tynki występują w szerokim wachlarzu kolorystycznym, dlatego przygotowaliśmy dla Inwestorów Strefę Koloru Knauf (http://knauf.pl/strefa-koloru-knauf) – przewodnik po świecie barw i praktyczne narzędzia, które ułatwiają podjęcie decyzji.

Wybór kolorów na elewację domu może się okazać prawdziwym wyzwaniem - należy wziąć pod uwagę kolor dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, bramy garażowej, ogrodzenia, a także otoczenie i kolorystykę okolicznych budynków. Elewacja będzie wizytówką domu przez wiele lat, dlatego ważne jest, aby podjąć decyzję z której będziemy zadowoleni przez cały ten czas.

Aby pomóc w wyborze kolorów tynków na elewacje, opracowaliśmy 4 palety, które podpowiadają jak dobierać i łączyć ze sobą różne barwyAby pomóc w wyborze kolorów tynków na elewacje, opracowaliśmy 4 palety, które podpowiadają jak dobierać i łączyć ze sobą różne barwy: MIEJSKI SZYK, KLASYCZNA ELEGANCJA, ŚWIATOWE INSPIRACJE, W ZGODZIE Z NATURĄ. Zostały one stworzone w oparciu o architekturę domów, ich lokalizację, styl życia i upodobania inwestorów oraz kolory tynków Knauf Classic i Knauf Finess. Wszystkie palety składają się z kolorów podstawowych do zastosowania na dużych płaszczyznach oraz akcentów kolorystycznych i kolorów uzupełniających, które są stanowią ich dopełnienie na wybranych elementach elewacji.

Na dedykowanej stronie internetowej Strefa Koloru Knauf (http://knauf.pl/strefa-koloru-knauf)  można zapoznać się zarówno z 4 paletami kolorystycznymi, jak i inspirującymi przykładami zestawień kolorów na elewacjach.

Przygotowaliśmy też specjalną interaktywną aplikację Dobór kolorystyczny elewacji (http://knauf.pl/narzedzia,elew), która pozwala sprawdzić, jak wybrane kolory będą się wyglądały na projekcie konkretnego domu. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Można dowolnie zmieniać kolory i zastawiać je ze sobą, aż do osiągnięcia najlepszego efektu. Pozwala przygotować kilka wizualizacji wymarzonego domu i wydrukować je lub przesłać mailem do rodziny oraz znajomych. Program podpowiada także wybór rodzaju tynku. Umożliwia stworzenie listy zakupowej, z którą można się udać prosto do sklepu.

Kolory tynków Knauf (http://knauf.pl/produkty#disp_type=&find_str=&co=kat_m&groups%5B%5D=774) można również zobaczyć w folderach, na wzornikach i ekspozytorach w specjalnie przygotowanych Strefach Koloru Knauf w hurtowniach materiałów budowlanych na terenie całej Polski.

źródło i zdjęcia: Knauf Sp. z o.o.

Zapraszamy do Strefy Koloru Knauf! Pomagamy wybrać kolor tynku na elewacje

Firma powiązana:

Knauf Sp. z o.o.

Telefon 22 369 51 00
www.knauf.pl, www.knaufmag.pl
biuro@knauf.pl

Knauf Sp. z o.o.
Zobacz produkty: