Aktualności

ROCKWOOL RoadShow - mobilne centrum szkoleniowe

08.05.2012

Czerwony truck, prezentacje na żywo, ćwiczenia praktyczne wykonywania ocieplenia – to wszytko i wiele innych atrakcji w okresie od kwietnia do września będzie miało miejsce w całej Polsce - na ogólnopolskim ROCKWOOL RoadShow

ROCKWOOL RoadShow - mobilne centrum szkoleniowe

Poprzez ogólnopolską akcję, jaką jest ROCKWOOL RoadShow, chcemy dostarczać wykonawcom i inwestorom wiedzę praktyczną m.in. z zakresu poprawnego wykonania systemów dociepleń ścian zewnętrznych z wykorzystaniem skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL. Jednocześnie będziemy pokazywać unikatowe korzyści, jakie gwarantuje zastosowanie tej izolacji w różnych aplikacjach w budynkach.

- ROCKWOOL proponuje rozwiązania służące nie tylko ograniczeniu kosztów ogrzewania, ale również poprawie bezpieczeństwa pożarowego i komfortu akustycznego w budynkach. Aby nasze produkty spełniały swoją rolę, niezmiernie ważne jest poprawne wykonanie izolacji, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na pokazy praktyczne. Takie przesłanie zasługuje na spektakularną formę przekazu, jaką niewątpliwie jest RoadShow – komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Uczestnicy spotkań w składach i hurtowniach budowlanych będą mogli samodzielnie ocieplić ścianę zewnętrzną produktami ze skalnej wełny mineralnej. Osoby zainteresowane skorzystają z indywidualnych konsultacji i porad specjalistów ROCKWOOL. Chcemy pokazać wykonawcom i inwestorom innowacyjne rozwiązania, które możemy zaproponować, ale przede wszystkim dać im możliwość praktycznego zapoznania się z naszym produktem – dodaje Łukasz Glapa.

ROCKWOOL RoadShow objedzie niemal całą Polskę – Mobilne Centrum Szkoleniowe będzie można odwiedzić w siedzibach wybranych partnerów handlowych firmy. Szczegółowe informacje oraz harmonogram akcji ROCKWOOL RoadShow jak i formularz zgłoszeniowy na szkolenie można znaleźć na stronie: http://www.rockwool.pl/roadshow

W poniedziałki i soboty ROCKWOOL RoadShow obecne będzie przy największych marketach budowlanych (np. Leroy Merlin, Obi, Castorama), w pozostałe powszednie dni tygodnia w lokalnych hurtowniach i składach budowlanych. Do września zawita między innymi w Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Olsztynie, Suwałkach, Białymstoku, Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Wrocławiu, Bielsku-Białej i Sosnowcu.

Źródło: ROCKWOOL

Więcej

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL