Aktualności

Kompleksowa oferta systemów ociepleń Atlas – teraz w Vademecum dla architektów

28.03.2017

Vademecum wydane przez Atlas prezentuje w prosty i czytelny sposób poszczególne zestawy systemów ociepleń, oferowane przez firmę. Ujednolicona forma przewodnika dla architektów, projektantów, inwestorów i wykonawców ma ułatwić wybór odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klienta. Systemy Ociepleń to pierwsza z trzech części Vademecum w zakresie kompleksowego kształtowania elewacji.

Wartościowe informacje

Obszerny, blisko stustronicowy, folder zawiera szczegółowe opisy systemów ociepleń z portfolio marki Atlas oraz charakterystykę i dane techniczne poszczególnych produktów. Nie zabrakło również informacji na temat oferowanych przez firmę narzędzi wsparcia dla projektantów i wykonawców. Całość poprzedza porcja ciekawostek i przydatnych danych na temat tego, jak rozwijały się systemy ocieplania budynków, jakie standardy obowiązują obecnie, a także, co najważniejsze - dlaczego warto zadbać o najwyższą jakość w tym zakresie.

Indywidualne potrzeby

Wybór odpowiedniego systemu ocieplenia zależy od wielu czynników. Wśród nich można wymienić choćby takie jak: zakładana trwałość eksploatacyjna, lokalizacja obiektu, charakterystyka sąsiednich budynków, termin instalacji, finalna forma i kolorystyka elewacji oraz przyjęte kryteria ekonomiczne.

Bogata oferta firmy Atlas jest dopasowana do dostępnych na polskim rynku technologii i rozwiązań, a ciągła jej rozbudowa o nowe właściwości i zastosowania, znacząco zwiększa liczbę możliwych kombinacji produktowych w ramach każdego z systemów. Przygotowane przez nas Vademecum ma za zadanie ułatwić, na etapie decyzyjnym, wybór indywidualnego zestawu ATLAS, adekwatnego do uwarunkowań zewnętrznych oraz oczekiwań klienta – mówi dr inż. Mariusz Garecki, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń.

Wiedza i doświadczenie

Atlas od ponad 20 lat specjalizuje się w systemach ocie­plania budynków i jest liderem w tym segmencie. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z międzynarodowymi instytucjami wyznaczającymi standardy oraz nieprzerwanie prowadzone prace badawczo-rozwojowe pozwalają na ciągłe doskonalenie wyrobów i poszerzanie ich funkcjo­nalności. Zapewniają także najwyższą jakość i trwałość. Obec­nie w ofercie firmy znajdują się systemy ociepleń oparte o różne materiały termoizolacyjne: EPS – systemy ATLAS ETICS i ATLAS ETICS PLUS, wełnę mineralną – system ATLAS ROKER, XPS – system ATLAS XPS.

W połącze­niu z szerokim spektrum klejów do warstwy termoizola­cyjnej oraz zbrojonej, dziesiątkami dekoracyjnych tynków cienkowarstwowych i setkami kolorów farb dają wręcz nieograniczone możliwości kreowania elewacji.

Kliknij aby pobrać Vademecum

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

Kompleksowa oferta systemów ociepleń Atlas – teraz w Vademecum dla architektów

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: