Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

ATLAS sponsorem transmisji Pucharu Świata w Planicy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2017-03-24

Zbliżający się weekend będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznych zmagań skoczków narciarskich. Niemal do ostatniego skoku czekać będziemy na najlepszego w tym sezonie zawodnika. Mijający sezon był znakomitym w wykonaniu reprezentantów Polski. Wielokrotnie stawali oni na stopniach podium zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, a dzięki rekordowym osiągnięciom wpisali się na stałe do historii polskiego sportu. O tym kto zwycięży w całym cyklu i zdobędzie Kryształową Kulę dowiemy się dzięki firmie Atlas, która została sponsorem transmisji z konkursów indywidualnych podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy.

Kończący się sezon skoków narciarskich do ostatniego konkursu dostarcza kibicom niesamowitych sportowych emocji. Ich źródłem jest nie tylko Kamil Stoch, którego głównym sponsorem od 2015 r. jest firma Atlas, ale również inni polscy skoczkowie. Rekordowej długości loty, zwycięstwa indywidualne i drużynowe oraz systematyczna obecność na podium to dla fanów tej zimowej dyscypliny prawdziwe powody do radości!

O tym kto zwycięży w całym cyklu i zdobędzie Kryształową Kulę dowiemy się dzięki firmie AtlasDostarczając najwyższej jakości produkty chemii budowlanej i wspierając najlepszego polskiego skoczka narciarskiego – Kamila Stocha – pokazujemy jak ważny dla marki ATLAS jest mistrzowski poziom. Sponsoring transmisji zawodów to, obok prowadzonych przez firmę Atlas działań, dowód na to, że aktywne wsparcie to nie tylko logotyp na kasku zawodnika. A takiego wsparcia w tym sezonie nie brakowało i warto przypomnieć choćby akcję #MazurekDlaKamila, gdy specjalnie dla naszego najlepszego skoczka nagraliśmy hymn po zwycięstwie w Lillehamer, czy zmagania Mistrz Jest w Każdym z Nas, w których Kamil Stoch i fachowiec ATLAS Przemek Dynak zamienili się rolami – mówi Jacek Bik, kierownik komunikacji w Atlas.

Transmisja na żywo z zawodów Pucharu Świata w Planicy na antenie TVP1 w najbliższy piątek, 24.03 od godz. 15.00 i w niedzielę, 26.03 od godz.11.00. Na relację z tego wydarzenia zaprasza Atlas – lider rynku chemii budowlanej w Polsce.

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny