Aktualności

Przydomowa oczyszczalnia ścieków EURO SZAKK

22.03.2017

Wszystkie produkowane przez firmę Euro Szakk przydomowe oczyszczalnie ścieków, są zbudowane w oparciu o najwyższej klasy zbiornik z PEHD, wytwarzany w procesie obtapiania rotacyjnego.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków zwana również ekologiczną oczyszczalnią ścieków jest jednym z najtańszych sposobów na zagospodarowania ścieków bytowych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt miesięcznej eksploatacji to tylko ok. 6 zł. Przydomowe oczyszczalnie to nie tylko pozbycie się ścieków bytowych - to przede wszystkim ochrona środowiska, która w dzisiejszych czasach powinna być priorytetem.

Zbiornik osadnika 1200, 2000, 2700, 3150 oraz 3600 posiada ściankę o wymiarze 8 mm - co czyni go najlepszą konstrukcją na rynku. Dzięki dużej ściance oraz specjalnie zaprojektowanemu ożebrowaniu, osadniki SZAKK mogą być zasypywane samym piaskiem lub gruntem rodzimym. Obniża to znacznie koszty samego montażu, który w przypadku oczyszczalni SZAKK nie wymaga obsypywania zbiorniki mieszanką piasku z cementem.

Do każdego osadnika przydomowej oczyszczalni ścieków istnieje możliwość założenia nadstawki - nadbudowy o wymiarach 25 i 55 cm co zapewnia montaż oczyszczalni na większych głębokościach. Nadstawki są oczywiście modułowe i można je ze sobą łączyć jedna na drugą do uzyskania potrzebnej wysokości.

Osadniki gnilne SZAKK można łączyć ze sobą szeregowo za pomocą specjalnego łącznika. Daje nam to możliwość stworzenia zbiornika kilku komorowego lub zbiornika o większej pojemności. Zastosowanie to ma znaczenie przy budowie przydomowe oczyszczalni ścieków dla większej liczby mieszkańców.

źródło i zdjęcie: Euro Szakk

Przydomowa oczyszczalnia ścieków EURO SZAKK

Firma powiązana:

EURO SZAKK PL

Telefon 605 054 205, 664 233 299
www.szakk.pl, sklep.szakk.pl
sklep@szakk.pl

EURO SZAKK PL
Zobacz produkty: