Aktualności

Poszerz swoje możliwości biznesowe - zostań Expertem Budowy Ytong Silka Multipor

22.03.2017

Inwestorzy coraz częściej oprócz projektu domu wymagają od biur projektowych szerokiego wsparcia związanego z budową, w tym: doradztwa materiałowego, analiz cieplnych przegród, wyboru wykonawcy, a nawet zamówienia w dobrej cenie wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Aby sprostać tym wymaganiom zostań Partnerem firmy Xella Polska, lidera rynku materiałów ściennych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie.

7 powodów, dla których warto zostać Expertem Budowy Ytong Silka Multipor

Podniesiesz poziom swoich kompetencji

Będziesz mógł stale rozwijać się poprzez uczestniczenie w darmowych szkoleniach produktowych, technicznych lub handlowych. Dzięki temu poszerzysz zakres własnych usług o cenne doradztwo materiałowo-techniczne, co szczególnie docenią Twoi Klienci.

Zyskasz atrakcyjne prowizje

Im większej liczbie Klientów doradzisz budowę w naszych systemach Ytong, Silka, Multipor, tym większą otrzymasz gratyfikację.

Otrzymasz wsparcie marketingowe

Będziemy rekomendować Twoją firmę wykorzystując różne kanały, m.in. naszą infolinię i stronę internetową www.ytong-silka.pl. Najlepsi Experci Budowy mogą liczyć na realizację, wspólnie z firmą Xella Polska, krótkich filmów reklamowych, publikowanych na naszym popularnym kanale na YouTubie.

Podniesiesz swój prestiż

Zyskasz renomę poprzez współpracę z uznanym na całym świecie producentem materiałów budowlanych. Twoja firma zwiększy dzięki temu biznesową wiarygodność.

Zawsze możesz liczyć na pomoc profesjonalnych doradców

Nasi doradcy techniczno-handlowi będą wspierać Cię w wielu aspektach – odpowiedzą na pytania dotyczące wszelkiego rodzaju kwestii projektowych i detali wykonawczych w naszych technologiach, pomogą w znalezieniu rzetelnych dystrybutorów materiałów Ytong, Silka, Multipor oraz certyfikowanych wykonawców.

Zyskasz możliwość wymiany doświadczeń

Program Expert Budowy to platforma dla projektantów z całego kraju. Dzięki współpracy z nami zyskujesz zatem okazję do spotkań z innymi Expertami Budowy, czemu sprzyjają organizowane przez nas konferencje i szkolenia.

Otrzymasz od nas materiały wspierające sprzedaż

Rozmowy z Klientami ułatwią Ci wszelkiego rodzaju materiały informacyjne (ulotki, foldery, katalogi), które w prosty i zrozumiały sposób przedstawiają zalety naszych produktów.

Jak zostać Expertem Budowy Ytong Silka Multipor?

źródło i zdjęcia: Xella Polska

Poszerz swoje możliwości biznesowe - zostań Expertem Budowy Ytong Silka Multipor
Zobacz produkty: