Aktualności

KOMFORT organizuje konkurs fotograficzny "Moja nowa podłoga”

11.08.2009

Rozpoczął się konkurs fotograficzny pod nazwą „Moja nowa podłoga”, organizowany przez Sklepy Komfort SA. Jest on adresowany do wszystkich osób, które teraz właśnie planują remont mieszkania i zrealizują go do 31 października 2009.

Tematem konkursu organizowanego przez KOMFORT jest prezentacja fotograficzna metamorfozy wnętrza dokonanej po wymianie starej podłogi na nową. Ważne, aby zdjęcia pokazywały, jak wymiana podłogi wpłynęła na wygląd całego pomieszczenia.

Warunkiem udziału w konkursie fotograficznym jest wykorzystanie do aranżacji dowolnego produktu na podłogę (drewna, paneli, wykładziny lub dywanu), zakupionego w sklepie KOMFORT oraz przesłanie na adres konkurs@komfort.pl od 2 do 6 zdjęć ilustrujących wygląd pomieszczenia przed i po remoncie.

Na autorów najciekawszych metamorfoz czekają atrakcyjne nagrody. Prace konkursowe przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym. Waga maila nie może przekraczać 6 Mb.

Konkurs fotograficzny KOMFORTU trwa do 31 października 2009 roku. Pełny regulamin jest dostępny na stronie www.twoj.komfort.pl

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort