Aktualności

Dostępność kolorów – komputerowy system barwienia Caparol

13.03.2017

Propozycja kolorystyczna marki Caparol to tysiące odcieni, oryginalność barw oraz kolor idealnie pasujący do wystroju wnętrza. Dzięki możliwościom komputerowego systemu barwienia ColorExpress, oferujemy ponad 14000 niepowtarzalnych odcieni farb wewnętrznych i elewacyjnych.

Wybór koloru –  profesjonalne narzędzia

Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Dlatego proponujemy możliwość skorzystania z narzędzi pomocnych przy wyborze koloru. W naszych punktach sprzedaży udostępniamy profesjonalne wzorniki oraz tablice kolorystyczne. Natomiast w Internecie umieściliśmy nieodpłatną aplikację Spectrum online, która posiada opcję wgrywania zdjęć, a tym samym pozwala ocenić wybrany kolor w realnym pomieszczeniu.

Moja Fasada  – wymarzony kolor elewacji

Ten sam kolor na małej powierzchni oglądany w pomieszczeniu prezentuje się zupełnie inaczej niż na dużej ścianie w pełnym świetle słońca. Nasza najnowsza aplikacja Moja Fasada pozwoli ocenić, jak wybrana farba elewacyjna będzie wyglądać na budynku. Program pozwala na kolorowanie nie tylko murów domu, ale również na dobranie odcienia stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych elementów wykończeniowych.

Zapraszamy do korzystania w wybranych punktach sprzedaży.

źródło i zdjęcie: Caparol

Dostępność kolorów – komputerowy system barwienia Caparol
Zobacz produkty: