Aktualności

ATLAS: Kamil Stoch czy Przemysław Dynak? Decydujące starcie mistrzów!

07.03.2017

Już dziś dowiemy się, kto okaże się lepszy i zakończy rywalizację Mistrzów jako zwycięzca! Przemysław Dynak – Certyfikowany Fachowiec ATLAS oraz Kamil Stoch – dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich będą musieli zmierzyć się z rozstrzygającym zadaniem. Kto poradzi sobie lepiej? Szanse są wyrównane! Premiera finałowego odcinka rywalizacji Mistrz Jest w Każdym z Nas! w poniedziałek, 6 marca, na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy Atlas.

W trzecim, ostatnim pojedynku, Kamil Stoch zmierzy się z ułożeniem i fugowaniem płytek, a Przemysław Dynak spróbuje opanować technikę skoku ze specjalnego wózka treningowego. To ambitne zadania, wymagające koncentracji i wcześniejszego przygotowania pod okiem fachowców. Dla każdego z Mistrzów będzie to więc pełna skupienia walka z własnymi możliwościami. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? A kto przekona się, że zdecydowanie łatwiej być mistrzem w swoim fachu? Przed nami niesamowite emocje!

Finałowy pojedynek!

W ramach projektu "Mistrz jest w każdym z nas", Kamil Stoch - najlepszy polski skoczek narciarski i Przemysław Dynak - Certyfikowany Fachowiec ATLAS, zamienili się pracą i wykonują zadania z nieznanych sobie dziedzin. Po dwóch odcinkach rezultatem rywalizacji jest remis. Przed nami decydujące starcie! Kto wytrzyma napięcie i zdobędzie lepsze noty jury? Odpowiedź poznamy już dziś, 6 marca, na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy Atlas.

Kliknij i zobacz decydujące starcie Mistrzów!

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

ATLAS: Kamil Stoch czy Przemysław Dynak? Decydujące starcie mistrzów!

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: