Aktualności

Wyróżnienie dla Ceramiki Paradyż w konkursie „Łazienka - Wybór Roku”

23.04.2012

Kolekcja Amiche/Amici Ceramiki Paradyż zdobyła wyróżnienie „Łazienka - Wybór Roku”, w jedenastej edycji konkursu, którego celem jest wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku.

Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało 138 produktów w 15 kategoriach. Organizatorem konkursu jest miesięcznik "Łazienka”, specjalistyczne pismo branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej.

Wyróżnienie dla Ceramiki Paradyż w konkursie „Łazienka - Wybór Roku”

Wyróżniona w konkursie kolekcja płytek ceramicznych Amiche/Amici, łączy w sobie błyszczący kamień i satynowe drewno w nowoczesnym, designerskim zestawieniu. Dopełnieniem płytek bazowych w formacie 30x60 cm są różnorodne, finezyjne inserta, listwy dekoracyjne oraz mozaiki. Kolekcja ta idelanie pasuje do wnętrz pełnych wysublimowanego smaku i ciepła. Warto zwrócić uwagę na misternie wykonane, w każdym szczególe, detale z wybłyszczeniami i graniliową strukturą - mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

W skład 18-osobowego jury weszli m.in. projektanci, architekci oraz przedstawiciele redakcji magazynu „Łazienka”. Przy ocenie i typowaniu poszczególnych produktów uwzględniano następujące kryteria: walory wzornicze i użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Gala wręczenia nagród „Łazienka - Wybór Roku 2012” odbyła się 2 kwietnia 2012 roku w Businessman Institute w Warszawie.

Źródło: Ceramika Paradyż

Więcej

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż